ورود مدیریت بحران تهران به معضل آب در همدان
ورود مدیریت بحران تهران به معضل آب در همدان
در پی درخواست شهردار همدان و به دستور شهردار تهران پنج دستگاه تانکر آبرسانی برای شهروندان همدانی ارسال و مسئولیت آبرسانی به بیمارستان های این شهر نیز به شهرداری تهران محول شد.

به گزارش آرمانشهر خبر، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به بحران بی آبی در همدان اظهارکرد: از این رو سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با هماهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، معاونت خدمات شهری و سازمان پسماند شهرداری تهران، ۵دستگاه تانکر آبرسانی شامل ۴دستگاه از سازمان پسماند و یک دستگاه از سوی سازمان آتش نشانی تهران را به شهر همدان اعزام  کرد.

علی نصیری افزود: همچنین آبرسانی به بیمارستان های شهید بهشتی، بعثت، آتیه، فاطمیه و قلب فرشچیان همدان نیز به شهرداری تهران محول شده که در حال انجام است. نصیری با بیان اینکه منابع آب گیری خارج از شهر همدان است و فاصله ۴۵ دقیقه‌ای با شهر دارد تصریح کرد: روزانه تانکرها در چندین سرویس رفت و برگشت آبرسانی به بیمارستان‌های مذکور را انجام می‌دهند.

 اعزام اکیپ جهاد آبرسانی از استان تهران به همدان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نیز از اعزام اکیپ جهاد آبرسانی به استان همدان خبر داد و گفت: این اقدام به دستور استاندار تهران از پنجشنبه گذشته در حال انجام است.

به گزارش آرمانشهرخبر، حامد یزدی مهر با بیان اینکه تعدادی تانکر آب طی طرح جهاد آبرسانی از استان تهران به استان همدان ارسال خواهد شد گفت: این مانور امروز با حضور استاندار تهران اجرا و اکیپ‌ها و تانکرهای آبرسانی اعزام می‌شوند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا