مهارآتش سوزی کارگاه تولیدی تینر در جاده تبریز آذرشهر
مهارآتش سوزی کارگاه تولیدی تینر در جاده تبریز آذرشهر

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: پیش از ظهر امروز یک باب کارگاه تولیدی تینر در جاده تبریز آذرشهر طعمه حریق شده بود که با مشارکت سه ایستگاه عملیاتی از آتش نشانی تبریز مهار و اطفا شد. به گزارش شهریار،آتش‌پاد علیرضا زبردست با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: پیش از ظهر امروز یک باب کارگاه تولیدی تینر در جاده تبریز آذرشهر طعمه حریق شده بود که با مشارکت سه ایستگاه عملیاتی از آتش نشانی تبریز مهار و اطفا شد.

به گزارش شهریار،آتش‌پاد علیرضا زبردست با اشاره به اینکه این آتش سوزی خارج از حوزه استحفاظی ایمنی تبریز قرار داشت، گفت: به‌دنبال وقوع آتش سوزی داخل کارگاه تولیدی تینر در جاده تبریز آذرشهر و شدت وقوع این حادثه، سه ایستگاه عملیاتی از آتش نشانی تبریز به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: وقوع این آتش سوزی، گذشته از اینکه خطر انفجار بشکه های حامل مایعات قابل اشتعال را در برداشت،خطرات جانی را برای آتش نشانان در محل حادثه بهمراه داشت که خوشبختانه تیم اعزامی با کنترل ایمنی محل، از بروز چنین خطراتی مشابه پیشگیری کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز افزود: به دلیل شدت وقوع این حادثه، سرایت حریق به سوله های مجاور  نیز وجود داشت که با تلاش به‌موقع، آسیب جدی به دو انبار مجاور این کارگاه وارد نشد.

آتش پاد زبردست در خاتمه از مسولین کارگاه های تولیدی به ویژه محل های تولیدی که با مایعات قابل اشتعال  سر و کار دارند درخواست کرد: توصیه های ایمنی را رعایت و از انجام هر گونه اعمال سهل‌انگارانه که موجب ایجاد خطرات جانی و مالی می‌شود، خودداری کنند.