«قرار خدمت» به ایستگاه شانزدهم رسید/ از بازدید پروژه‌های محلی تا پیگیری موارد مطروحه در دیدار مردمی
«قرار خدمت» به ایستگاه شانزدهم رسید/ از بازدید پروژه‌های محلی تا پیگیری موارد مطروحه در دیدار مردمی

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار شهر؛ علیرضا زاکانی در شانزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت امروز بیست و هفتم بهمن ماه به منطقه ۱۵ پایتخت رفت. زیارت مقبره شهدا(پارک گلزار) در منطقه ۱۵ نخستین برنامه زاکانی در قرار خدمت این هفته بود که شهردار تهران با […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار شهر؛ علیرضا زاکانی در شانزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت امروز بیست و هفتم بهمن ماه به منطقه ۱۵ پایتخت رفت.

زیارت مقبره شهدا(پارک گلزار) در منطقه ۱۵ نخستین برنامه زاکانی در قرار خدمت این هفته بود که شهردار تهران با حضور در مقبره شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنها، قرار خدمت این هفته را آغاز کرد.

پس از آن شهردار تهران با بازدید میدانی از پروژه های مختلف منطقه ۱۵ در جریان روند اجرای آنها قرار گرفت؛ دیدار با پرسنل منطقه و استماع نقطه نظرات آنها یکی دیگر از برنامه های امروز در پویش قرار خدمت است.

در بخش دیگری از برنامه قرار خدمت، شهردار تهران ظهر امروز در یکی از مساجد منطقه حاضر می‌شود و به طور مستقیم و بدون واسطه پای صحبت و مطالبات شهروندان می‌نشیند و پس از آن نیز به دیدار خانواده‌ یکی از شهدای لشکر فاطمیون خواهد رفت.

ادامه دارد…