عملکرد سازمان ها و واحدهای شهرداری بدون پیوست فرهنگی بازخورد مناسبی ندارد
عملکرد سازمان ها و واحدهای شهرداری بدون پیوست فرهنگی بازخورد مناسبی ندارد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار، نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ سازمان مدیریت آرامستان ها با اشاره به اینکه موارد ساختاری، موجب بروز مشکلاتی در پیوست فرهنگی فعالیت […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار، نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ سازمان مدیریت آرامستان ها با اشاره به اینکه موارد ساختاری، موجب بروز مشکلاتی در پیوست فرهنگی فعالیت ها می شوند، اظهارداشت: در خصوص پیوست فرهنگی فعالیت های سازمان های شهرداری، اقداماتی در قالب روابط عمومی های سازمان ها از جمله مدیریت آرامستان در حال انجام است.

وی بیان کرد: در صورتی که بخواهیم اتفاقات خوبی را در این راستا رقم بزنیم، باید افرادی تحت عنوان کارشناس و مسئول فرهنگی در ساختار سازمان های مختلف شهرداری تعریف و اعتباراتی به این امر اختصاص داده شود. بنابراین اتخاذ تدابیر لازم در این خصوص ضرورت دارد زیرا اگر موضوع پیوست فرهنگی صرفا در قالب روابط عمومی ها دنبال شود، فعالیت بسیار محدود است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: اینکه در هیچ یک از تابلوهای نصب شده در سطح شهر، پیام شهروندی مشاهده نمی شود، به این دلیل است که در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، یک گروه فرهنگی به منظور تولید پیام های شهروندی و نصب آن در شهر وجود ندارد و این موجب ارجاع کار به سازمان فرهنگی می شود.

ایزدیار اذعان کرد: زمانی که انسان وارد قبرستان می شود، باید یاد خدا در دل او زنده شود، به همین دلیل است که در امامزاده ها، بهترین سنگ ها در قالب بهترین معماری کار شده اند اما نماهای غربی شکل گرفته در سازمان آرامستان های کرج مخالف این موضوع است. پیشنهاد می دهم آلاچیق های سازمان در قالب معماری اسلامی پیش بینی شوند و به فروش برسند.

وی یکی از اصلی ترین و اساسی ترین مطالبات مردم که اولویت آن به مراتب بیشتر از فضای سبز است را بهبود وضعیت خروجی سازمان آرامستان به اتوبان دانست و خاطرنشان کرد: این تونل با عرض کم، به یک معضل ترافیکی تبدیل شده است که لازم است با در نظر گرفتن اعتباری به منظور بهبود وضعیت این مسیر، تدابیری در این زمینه اتخاذ شود تا مردم مجبور نباشند برای عبور از این مسیر ساعتها در ترافیک بمانند.

منتشر شده در تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۱