سال آینده جهش بزرگی در حوزه توسعه حمل‌ونقل عمومی تهران رخ می‌دهد/ تشکیل کارگروه ویژه برای مدیریت ترافیک و برف‌روبی معابر
سال آینده جهش بزرگی در حوزه توسعه حمل‌ونقل عمومی تهران رخ می‌دهد/ تشکیل کارگروه ویژه برای مدیریت ترافیک و برف‌روبی معابر

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار شهر زاکانی در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه برای بارش روز یکشنبه جلسه ویژه مواجهه با برف در شهرداری باحضور همه مناطق و مدیران مرتبط تشکیل شد، اظهار کرد: در این کارگروه ویژه علاوه بر مدیران شهرداری، پلیس راهور، نماینده صداوسیما، سازمان هواشناسی و […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار شهر زاکانی در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه برای بارش روز یکشنبه جلسه ویژه مواجهه با برف در شهرداری باحضور همه مناطق و مدیران مرتبط تشکیل شد، اظهار کرد: در این کارگروه ویژه علاوه بر مدیران شهرداری، پلیس راهور، نماینده صداوسیما، سازمان هواشناسی و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط حضور داشتند.

شهردار تهران ادامه داد: این اقدام توانست تاحدود زیادی با هم‌افزایی میان دستگاه‌های مختلف بار ترافیکی را کاهش و خیال مردم را راحت کند. برای برف امروز نیز این جلسه برگزار شد. من شخصاً از ۴ بامداد مشغول بازدید و سرکشی از مراکز برف‌روبی بویژه در مناطق شمالی و برف‌گیر تهران بودم.

شهردار تهران اضافه کرد: آمادگی مناسبی برای مواجهه با برف وجود داشت. همکاران من در دو موج عملیات برف‌روبی معابر را انجام دادند؛ یک موج از حوالی ۱۲ شب که برف شروع شد و موج دیگر حوالی بامداد امروز. رکورد بارش برف امسال روز پنجشنبه شکسته شد.

زاکانی با اشاره به رفتار مسؤلانه شهروندان تهرانی در راستای کاهش ترافیک در ایام برفی، تأکید کرد: جا دارد از همه دستگاه‌های مسئول، صداوسیما، پلیس راهور و از همه شهروندان تهرانی تشکر کنم.

شهردار تهران اضافه کرد: همچنین جا دارد از همه ۲۷هزار نفر از همکارانم که در سرمای شب مشغول پاکسازی معابر بودند تا «خم به ابروی» شهروندان تهرانی نیاید، نیز تقدیر و تشکر کنم.

زاکانی در خاتمه تأکید کرد: سال آینده باید منتظر یک جهش بزرگ در حوزه توسعه حمل‌ونقل عمومی در شهر تهران باشید. امیدواریم با این اقدام کمر ترافیک تهران شکسته شود.

انتهای پیام/