دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم شهید والامقام محسن نارنگی و جانباز سرافراز مجید فلاحتی
دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم شهید والامقام محسن نارنگی و جانباز سرافراز مجید فلاحتی

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار تبریز به همراه یک عضو شورای اسلامی شهر و مسئول امور ایثارگران شهرداری تبریز با خانواده معظم والامقام شهید والامقام محسن نارنگی و جانباز سرافراز مجید فلاحتی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش شهریار؛ یعقوب هوشیار عصر امروز به همراه حکیمه غفوری از اعضای شورای اسلامی شهر و […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

شهردار تبریز به همراه یک عضو شورای اسلامی شهر و مسئول امور ایثارگران شهرداری تبریز با خانواده معظم والامقام شهید والامقام محسن نارنگی و جانباز سرافراز مجید فلاحتی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شهریار؛ یعقوب هوشیار عصر امروز به همراه حکیمه غفوری از اعضای شورای اسلامی شهر و جلیل باحجب مسئول امور ایثارگران شهرداری تبریز، در دیدارهای جداگانه‌ای با خانواده شهید والامقام محسن نارنگی و جانباز سرافراز مجید فلاحتی دیدار و گفتگو کرد.

شهردار تبریز در این دیدارها، شهادت را توفیقی الهی برای بندگان خاص و برگزیدگان مکتب اسلام معرفی کرده و اظهار کرد: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره خون پاک شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگر صاحبان واقعی این انقلاب و نظام و ولی‌نعتمان مدیران کشور هستند و قطع به یقین مطالبات آنها نیز در راستای آرمان‌های امام راحل (ره) و اشاعه فرهنگ انقلابی و جهادی خواهد بود و ما به عنوان مدیریت شهری از این مطالبات استقبال می‌کنیم.  

یعقوب هوشیار در بخش دیگری از سخنان خود جانبازان را یادگاران زنده و هویت هشت سال دفاع مقدس معرفی کرد و گفت: مدیریت شهری تبریز خود را ملزم به معرفی یکایک شهدای هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان می‌داند و در این راه تمام توان و ظرفیت خود را به‌کار خواهد بست.

هوشیار یادآور شد: علاوه بر اینکه بنده به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر هر هفته در منزل خانواده دو شهید والامقام حضور می یابیم، سایر مدیران شهرداری نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منازل خانواده های شهدا حضور یابند.  

شهید والامقام محسن نارنگی متولد سوم شهریور سال ۱۳۴۱ در تبریز در تاریخ سوم اردیبهشت سال ۱۳۶۱ در منطقه سوسنگرد به فیض شهادت رسید و جانباز سرافراز حاج آقا مجید فلاحتی متولد دوم شهریور سال ۱۳۴۴ در تهران، هفتم خرداد سال ۱۳۶۳ بر اثر اصابت تیر و ترکش و موج در منطقه پاسگاه زید به درجه رفیع جانبازی نایل آمد.