دست یاری خیرین برای کمک به نیازمندان
دست یاری خیرین برای کمک به نیازمندان
مدیرعامل خیریه امداد گران حضرت زهرا (س) از خیرین استان فارس در خواست کرد تا با کمک های خود دست یاری به نیازمندان بدهند.

به گزارش آرمانشهر سیروس مختار با بیان به اینکه این خیریه با همکاری نیروهای مقاومت بسیج جامعه پزشکی ناحیه امیر المومنین (ع)  در ماه مبارک رمضان طرح های مختلفی در  رفع فقر زدایی استان فارس  را انجام داده اند،  گفت: با تلاش و جمع آوری کمک ها توزیع بسته های گوشت گرم را در بین نیازمندان داشتیم .  

سیروس مختار با بیان به اینکه در آینده ای نزدیک با راه اندازی کارگاه برای مددجویان اشتغالزایی خواهیم کرد گفت : با راه اندازی این کارگاه افراد بی سرپرست و بد سرپرست در محیطی کاملا امن مشغول به فعالیت می شوند .

او همچنین از راه اندازی بیرون بر توسط این خیریه خبر داد و افزود : با اجرای این طرح روزانه ۵۰۰ غذای گرم برای نیازمندان تهیه و در بین آنها توزیع می شود ‌.

 مختار  اضافه کرد : به عنوان پزشک عمومی در شهرصدرا در درمانگاه عمومی خود مشغول به خدمت رسانی به مردم هستم . 

او در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت نیازمندان گفت : در سال ۱۳۹۹به اتفاقی جمعی از دوستان برای رفع فقر زدایی در استان فارس با تیمی از مدیران و سایر دلسوزان مردمی تیم مدیریتی برای یک کار تشکیلاتی در خیریه آغاز کردیم.  همچنین در جهت توسعه حوزه خیریه در سطح استان از همه ظرفیت های مردمی برای رفع فقر زدایی استفاده خواهیم کرد .  

او در گفت و گو با خبرنگار آرمانشهر اظهار کرد : به همراه خیرین و اعضاء جامع بسیج پزشکی تمام تلاش خودمان را برای رفع فقرزدایی مثل ایجاد شغل برای نیازمندان توسط خیرین انجام می دهیم.

مختار همچنین با بیان به اینکه بسته های معیشتی برای نیازمندان تهیه و توزیع می شود گفت : خیریه امدادگران حضرت زهرا از کمیته امداد امام خمینی (ره) مجوز قانونی را اخذ کرده است .  

گفتنی است خیرین در صورت نظر به مشارکت در طرح های خداپسندانه این خیریه می‌توانند مبالغ اهدایی را به شماره حساب زیر واریز کنند :بانک ملی ۰۱۱۵۵۴۵۹۲۹۰۰۲ شماره شبا Ir5801700000000115545929002 شماره حساب ۸۸۱۲۰۶۰۹۶

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس