دستگاه های امنیتی پشت پرده سرقت‌های سریالی اموال شهر را کشف کنند
دستگاه های امنیتی پشت پرده سرقت‌های سریالی اموال شهر را کشف کنند
عضو شورای شهر تهران از نهادهای پلیس و امنیتی خواست که پشت پرده سرقت‌های سریالی تجهیزات شهری را کشف کند.

ناصر امانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه نگهداری از سرمایه های شهر یکی از وظایف شورای شهر است گفت: چندی پیش در مورد سرقت از اموال عمومی شهر به ویژه پل حکیم تذکر داد و از شهرداری خواستم که با هماهنگی پلیس عوامل سرقت را شناسایی و معرفی کنند و انشالله حتما این موضوع در دستور کار است اما امسال در تعطیلات سال نو سرقتی دیگر در پل صدر رخ داد و روکش تزریق بتونی ربوده شد .

وی اضافه کرد که متاسفانه سرقت به ایستگاه های بی آر تی نیز رسیده و حتی برخی خانواده شهدا بهشت زهرا نیز در تماس با ما  عنوان کردند که تابلوی مزار شهدا در یکی از قطعات به طور کامل کنده شده این در حالیست که این سرقت‌های دنباله دار نشان می دهد که انگیزه سارقان غیر از مسائل مادی  است و می خواهند ایجاد ناامنی و القای ترس کند و این کار سازماندهی شده و به صورت باندی است.

وی افزود: لازم است شهرداری در خصوص جلوگیری از تداوم سرقت در سطح شهر تدبیری کند و  در راستای رفع القای ترس و ناامنی با سازمان‌های امنیتی و پلیس همکاری کند تا این سرقت‌های سریالی کشف شود.

به گزارش ایسنا، سروری نیزگفت: احساس می شود این سرقت‌ها یک جریان سیاسی برای ایجاد رعب وحشت و ناامیدی است و مدیریت شهری با هماهنگی پلیس بایستی این مسئله را رفع کند.