دریافت ۵ میلیارد تومان وام اشتغال توسط بنیاد برکت در شهر بابا منیر
دریافت ۵ میلیارد تومان وام اشتغال توسط بنیاد برکت در شهر بابا منیر
شهردار بابا منیر گفت: 5 میلیارد تومان توسط بنیاد برکت وام جهت اشتغال همشهریان در شهر بابا منیر از طرف بنیاد برکت رایزنی انجام و دریافت شد و شهر جان تازه ‌ای گرفته است.

مهندس محمدباقر طاهری، شهردار بابا منیر با اشاره به بیوگرافی کوتاهی درباره خودش در گفتگو با آرمانشهر فارس گفت: اینجانب دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو اصلی شورای حل اختلاف شعبه اول ممسنی هستم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بابامنیر افزود: پرداخت یکسال گذشته معوقات شهرداری به پرسنل و نیروهای خدمات شهری به مبلغ تقریبی یک میلیارد تومان، جابجایی خطوط برق فشار قوی بروی یک باب منزل مسکونی به تعداد ۱۰ تیر برق به ارزش ۳۰۰میلون تومان، اجرای جشنواره بومی و محلی با ۲۰۰۰ نفرجمعیت، تشیع نمادین و با شکوه پیکر شهد خداکرم اسدی آرخلو  ، برنامه عمرانی ۵ ساله سال ۱۴۰۱ تعریض دو دهانه پل ۸ و دو متری و سپس احداث بلوار ورودی شهر، ساخت گلدان های بتنی یک در پنجاه جهت زیبایی شهر و آغاز فاز عملیاتی رفع مشکل آب شرب شهر بابامنیر و تعویض تابلوی ورودی شهر و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از جمله این اقدامات است.

طاهری با اشاره به اهمیت هوشمندسازی در شهرها بیان کرد: به دلیل اینکه شهرداری بابا منیر در چندسال گذشته اوضاع مالی بسامانی نداشته در زمینه هوشمندسازی اقدامتی صورت نگرفته است اما در این حوزه به نصب دوربین مداربسته ورودی شهر نیاز داریم که با پایه دکل تقریباً۴۰ میلیون تومان هزینه نیاز دارد و نصب این دوربین با قرار دادن ۲ عدد دوربین با کیفت زوم بالا می تواند کل شهر و ورودی و خروجی آن را کنترل و از سرقت و تصادفات جلوگیری کرد و امنیت شهر نیز با این اقدام تضمین خواهد شد.

وی ادامه داد: در راستای تحقق بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین در بابا منیر به برگزاری مراسمات مذهبی و پیروی گفتمان گام دوم انقلاب اسلامی توجه ویژه کرده ایم که برگزاری جشنواره بومی و محلی و مراسمات مذهبی مختلف که در این مراسم مذهبی شخصا به مداحی پرداخته ام و … از نمونه این اقدامات است.

طاهری اعلام کرد: ۵ میلیارد تومان توسط بنیاد برکت وام جهت اشتغال همشهریان در شهر بابا منیر از طرف بنیاد برکت رایزنی انجام و دریافت شد و شهر جان تازه ‌ای گرفته است.

  • نویسنده : مریم شمالیان