حضور وزیر کشور در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران
حضور وزیر کشور در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران
مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران و ضیافت افطاری به مناسبت روز کارگر با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، جمالی نژاد رییس سازمان شهرداری ها، زاکانی شهردار تهران، سروری نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش آرمانشهر احمد وحیدی  در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران در سالن همایش های بین المللی باغ موزه دفاع مقدس، ضمن تبریک روز شورا و کارگر، با بیان اینکه جوهره انسان به کار است و انسان بدون کار هیچ معنایی ندارد، گفت: ارزش معنوی کارگران با هیچ شغلی قابل مقایسه نیست و ثمره این تلاش ها نزد خداوند بالاترین جایگاه را دارد.
 
وی افزود: کار یعنی حرکت و ایستادن در مسیر حقیقت انسانی است و اجر نوع کار نیز نزد خداوند متعال متفاوت است.
 
وحیدی تصریح کرد: کارگری که در نیمه های شب در سرما و گرما مشغول خدمت رسانی به مردم است، نزد خداوند پاداش ویژه ای دارد.
 
وزیر کشور ادامه داد: کارگری که کار خود را به خوبی انجام دهد اجر او از پزشک متخصص که کارش را به خوبی انجام ندهد، بیشتر است و به همین منظور مزد معنوی کارگران در بالاترین رتبه قرار دارد.
 
وحیدی افزود: تصور کنید که اگر کارگران عزیر شهرداری نباشند چه مشکلاتی ایجاد می شود، در واقع شهر بدون شهرداری و شهرداری بدون کارگر معنایی ندارد؛ طبق احادیث ارزش هر انسانی به کاری است که آن را درست و خوب انجام می دهد.
 
 وی اضافه کرد: شما کارگران چشم و چراغ شهرها هستید و مدیریت شهری تلاش دارد در زندگی مادی نیز اثرات خوبی بگذارد.

وحیدی تاکید کرد: البته کارگران نیازهایی دارند که باید به شکل مناسبی برطرف شود و تلاش شهرداری و شهردار تهران معطوف به این است که چطور می توانند وضع زندگی شما را بهبود ببخشند.
 
وزیر کشور خطاب به کارگران گفت: امسال با مصوبه دولت افزایش مناسبی برای حقوق کارگران در نظر گرفته شده و وجود برادرانی مانند آقای زاکانی به انسان این قوت قلب را می دهد که ایشان با تمام وجود به فکر کارگران هستند.