جانمایی ۲۰۰مخزن شن و نمک در سطح معابر منطقه۶
جانمایی ۲۰۰مخزن شن و نمک در سطح معابر منطقه۶

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر، رضا محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: ستاد برف روبی منطقه در برابر بارش برف و یخ زدگی معابر آمادگی لازم را دارد و بر همین اساس نقاط بحرانی در محلات سطح محدوده پیش بینی شده و ۶ محل اصلی دپوی شن و نمک در […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر، رضا محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: ستاد برف روبی منطقه در برابر بارش برف و یخ زدگی معابر آمادگی لازم را دارد و بر همین اساس نقاط بحرانی در محلات سطح محدوده پیش بینی شده و ۶ محل اصلی دپوی شن و نمک در نظر گرفته شده و ۲۰۰ مخزن شن و نمک نیز در سطح معابر جانمایی شده است.
وی افزود: محل دپوی اصلی شن و نمک در شهرک والفجر می باشد.
شهردار منطقه ۶ گفت: محل استقرار دپوی شن و ماسه  نواحی نیز مشخص شد و در ناحیه یک  دروازه دولت، ناحیه دو کوچه رهنما، ناحیه سه میرزای شیرازی کوچه عزیزاللهی، ناحیه۴ خیابان بیست و هفتم کردستان روبروی تره بار و ناحیه ۵ خیابان حضرت ولیعصر (عج) روبروی کوچه پناه، جنب زمین ورزشی در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به حضور فعال عوامل سایت برف روبی و تجهیز ماشین آلات از هر گونه یخ زدگی و لغزندگی در معابر جلوگیری می کنیم. وی اذعان داشت: علاوه بر شش سایت اصلی برف روبی، ۲۰۰مخزن شن و نمک در سطح محدوده جانمایی و گروه های عملیاتی نیز مشخص شده تا در زمان بارندگی خدمت رسانی کنند.
شهردار منطقه ۶ به دیگر اقدامات منطقه و استقرار تجهیزات لازم و ماشین آلات سنگین در زمینه برف روبی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در ایام بارش نزولات جوی، با آمادگی کامل به خدمت رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و سهولت تردد آنان در سطح معابر منطقه را با اولویت فراهم می کنیم.

انتهای پیام