تمهیدات مدیریت شهری برای بارش برف در ساعات آتی در تهران
تمهیدات مدیریت شهری برای بارش برف در ساعات آتی در تهران

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، علیرضا جعفری مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر در مورد برف پیش‌رو اظهار کرد: از سرشب آمادگی لازم برای بارش برف را داریم البته طبق پیش‌بینی ها اواخر شب بارش آغاز می‌شود. وی خاطرنشان کرد: به محض آغاز بارش و نشستن برف بر روی زمین، […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

علیرضا جعفری مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر در مورد برف پیش‌رو اظهار کرد: از سرشب آمادگی لازم برای بارش برف را داریم البته طبق پیش‌بینی ها اواخر شب بارش آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به محض آغاز بارش و نشستن برف بر روی زمین، برف‌روبی و شن پاشی توسط نیروهای خدمات شهری آغاز خواهد شد. به طوری که تعداد ۱۱ هزار نفر نیروی خدمات شهری برای خدمات‌رسانی به شهروندان تهرانی در آماده‌باش قرار دارند. همچنین تعداد ۲ هزار دستگاه تجهیزات و ماشین‌آلات جهت برف‌روبی معابر تهران برای بارش پیش‌رو آماده‌سازی شده است که در صورت ضرورت در نقاط مورد نیاز بکارگیری می‌شوند.

وی با پرداختن به میزان بارش در مناطق شمالی تاکید کرد: هماهنگی با راهور، رصد میدانی، رصد از طریق دوربین‌های سطح شهر و برنامه‌ریزی برای نقاط آسیب‌پذیر احتمالی ازجمله مواردی است که در دستور کار است تا درنهایت شهروندان کمترین مشکل را برای تردد در معابر پایتخت داشته باشند.

انتهای پیام/