تغییر لباس فرم شهرداری شیراز/کت و شلوار لباس کار نیست
تغییر لباس فرم شهرداری شیراز/کت و شلوار لباس کار نیست
عضو شورای شهر شیراز با انتقاد از پوشش فرم لباس در شهرداری این کلانشهر، خواستار تغییر فرم شد و گفت: مدیران شهرداری باید لباس کار بپوشند، چرا که کت و شلوار لباس کار نیست.

به گزارش آرمانشهر رضا محمدیان در پنجاه و نهمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: مدیران شهرداری باید لباس کار بپوشند، چرا که کت و شلوار لباس کار نیست بلکه لباس تشریفات و مهمانی رفتن است و چند صد میلیون تومان هزینه لباس مدیران و کارمندان شهرداری است بنابراین باید روی لباس فرم شهرداری تجدید نظر شود.

 او با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص یکی از شهرداران مناطق شهر تهران، بیان کرد: متاسفانه برخی افراد با خودزنی به دنبال خودنمایی هستند که در این مورد با برخورد شهردار محترم تهران جمع شد اما در کشور گرفتار این موضوع هستیم که عده‌ای با خودنمایی به دنبال قدرت‌طلبی هستند.

 رئیس کمیسیون سومین حرم اهل بیت و گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز با بیان اینکه شهرداری شیراز هم از بقیه کشور مجزا نیست، عنوان کرد: تاکید و خواهش و تمنای بنده به عنوان نماینده مردم شهر شیراز این است که شهردار محترم و مدیران شهرداری با کسانی که با خودنمایی به دنبال قدرت‌طلبی و گرفتن پست هستند برخورد جدی کنند نه اینکه فضا هم در اختیارشان بگذارند. 

محمدیان گفت: اینکه با مدیران شهرداری تماسی گرفته می‌شود و پاسخ نمی‌دهند و یا در جلسه‌ای دعوت می‌شوند یا حضور پیدا نمی‌کنند و یا اگر تشریف‌فرما می‌شوند، مدارک و اسناد و توضیحات لازم را به همراه ندارند اصلأ در شأن کلان‌شهر شیراز نیست.

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس