تحول اداری ، ایجاد امید و انگیزه در نیروها برای شهری آباد تر
تحول اداری ، ایجاد امید و انگیزه در نیروها برای شهری آباد تر
شهردار شهر کوار با بیان به چالش های موجود در شهر های کوچک گفت : با تصویب بودجه سال 1401 تحول اداری ،ایحاد امید و انگیزه در نیرو ها اجرایی می شود .

به گزارش آرمانشهر شهردار شهر کوار استان فارس از تصویب لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت : بودجه سال جدید توسط اعضای شورای شهر کوار به تصویب نهایی رسید و به کمیته تطبیق شورا ارسال شد .

حامد زارع در گفت و گو با خبرنگار آرمانشهر با اشاره به بودجه تصویب شده ،افزود : بودجه سال ۱۴۰۱ ، ۴۳ میلیارد تومان است ،که نسبت به سال گذشته ۱۳میلیارد افزایش داشته است .

او در ادامه سخنان خود با بیان به افزایش ۳۰درصدی بودجه و اینکه بودجه تصویب شده در چارچوب قانون اجرایی خواهدشد ، بیان کرد : این موضوع خود بیانگر فصلی جدید در خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

زارع با اشاره به اینکه یکی از اهداف و اولویت های شهرداری کوار و شورای شهر خدمت رسانی به مردم است ، عنوان کرد : همه اعضا شورای شهر و شهرداری با تلاش شبانه‌روزی برای رفع مسائل شهر و شهروندان فعالیت می کنند و همچنین با تصویب بودجه امسال امیدواریم چشم انداز خوبی همراه با توسعه و آبادانی داشته باشیم .

شهردار کوار با بیان به اینکه بودجه تصویب شده در بخش های مختلف هزینه می شود ،اضافه کرد : هزینه ها به تمامی بخش های عمرانی و جاری تعلق می گیرد.

زارع در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه شورای دوره ششم شهر کوار تعامل بسیار خوبی با مجموعه شهرداری دارد ،اظهار کرد : مجموعه مدیریت شهری در دوره جدید آبروی خود را برای مردم این شهر گذاشته و در جهت حل مشکلات مردم تلاش می کند .

او با بیان به اینکه در شهر های کوچک معمولا چالش های زیادی وجود دارد ،افزود : ازجمله این چالش ها کمبود اعتبارات،نبود درآمد پایدار است.

همچنین او اظهار کرد از دیگر این چالش ها می توان به آسفالت کوچه ها وخیابانها،احداث پارک وفضای سبز اشاره کرد .

به گفته این مقام مسئول جلب اعتماد مردم با انجام فعالیت های عملی ، عدالت محوری و تبعیض زدایی یکی از کار هایی است که شورای شهر و شهرداری باید انجام دهد .

شهردار کوار در پایان به تکمیل پروژه های نیمه تمام اشاره کرد و افزود : تکمیل پروژه های نیمه تمام و اجرای پروژه زمرد طرح زمرد : کوار زیباترین شهر فارس اجرایی خواهد شد .

زارع اضافه کرد :ما تلاش خواهیم کرد که با انجام ماموریت های خدماتی از ظرفیت های این شهر استفاده کنیم .

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس