برگزیدگان مسابقه «عکس برتر» پایتخت معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه «عکس برتر» پایتخت معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار شهر، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از اختتامیه و معرفی نفرات برتر نمایشگاه «عکس برتر» خبر داد. محمد صائبی معاون گفت: نمایشگاه عکس برتر، با هدف شناسایی افراد خلاق و نو آور همچنین تقدیر از عکاسان در روابط عمومی های مناطق […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار شهر، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از اختتامیه و معرفی نفرات برتر نمایشگاه «عکس برتر» خبر داد.

محمد صائبی معاون گفت: نمایشگاه عکس برتر، با هدف شناسایی افراد خلاق و نو آور همچنین تقدیر از عکاسان در روابط عمومی های مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران برگزار شد .
وی افزود: در این دوره از رقابت های عکاسی محمد بیاتی از منطقه ۲۰توانست عنوان نخست   را از آن خود کند. همچنین 
عباس کیقبادی از منطقه ۹به مقام دوم رسید. امیر دنیوی از منطقه ۲۲ به مقام سوم و مهدی عسگری از منطقه ۲ و علی سلیمی از منطقه ۱۵ عنوان چهارم و پنجم را از آن خود کردند. همچنین علی گلدوز از منطقه ۲۱نیز توانست مقام برگزیده آراء مردمی را کسب کند.
صائبی ادامه داد: با توجه به استقبال چشمگیر شرکت کنندگان بزودی نمایشگاه عکس برتر با حضور علاقمندان در معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها و سایر مجموعه های شهرداری تهران نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه داوری مسابقه و نمایشگاه عکس مناطق برتر تهران، با حضور داوران نمونه مجموعه شهرداری تهران برگزار شد، تصریح کرد:  مهدی طاهری، فریدون قربانی و علیرضا عطاریانی داوران این رقابت بودند که در پایان به برگزیدگان و به منتخبین نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
به گزارش شهر، این برنامه با همکاری معاونت رسانه و معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در ایستگاه مترو ۱۷شهریور برگزار شد.

انتهای پیام/