با توجه به برف‌روبی بموقع شهرداری معابر مشکلی ندارد+ اعلام آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت
با توجه به برف‌روبی بموقع شهرداری معابر مشکلی ندارد+ اعلام آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، سرهنگ  محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار شهر در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت گفت: باتوجه به اینکه از شب گذشته شاهد بارش برف بودیم، به رغم شن و نمک پاشی صورت گرفته اما طبیعی است که معابر کمی لغزنده باشد. همین […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

سرهنگ  محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار شهر در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت گفت: باتوجه به اینکه از شب گذشته شاهد بارش برف بودیم، به رغم شن و نمک پاشی صورت گرفته اما طبیعی است که معابر کمی لغزنده باشد. همین امر دلیلی شده که ترافیک نسبت به روزهای معمولی سنگین تر شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر بزرگراه های اصلی شهر تهران بار ترافیکی صبحگاهی دارد، به طوری که از طرف غرب به شرق بزرگراه همت، بزرگراه آیت‌الله حکیم، هاشمی رفسنجانی و همچنین جنوب به شمال بزرگراه نواب، شرق به غرب بزرگراه زین الدین و جنوب به شمال بزرگراه امام علی سنگین ترین بار ترافیک صبحگاهی را دارند.

وی افزود: وضعیت معابر از نظر یخ‌زدگی با توجه به اقدامات نمک و شن پاشی بموقع شهرداری، بسیار مناسب است و مشکلی وجود ندارد. اگر مشکلی هست دلیل آن ترافیک صبحگاهی است.

انتهای پیام/