اولین دوره رقابت‌های ورزشی بسکتبال سه‌نفره کارکنان شهرداری تبریز برگزار می‌شود
اولین دوره رقابت‌های ورزشی بسکتبال سه‌نفره کارکنان شهرداری تبریز برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، با حضور نمایندگان پایگاه های مقاومت مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز اولین دوره رقابت‌های ورزشی بسکتبال سه نفره کارکنان برگزار می‌شود. به گزارش شهریار، در نشست کارگروه تخصصی ورزشی این سازمان و در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی، برگزاری این رقابت ها تصویب و به مرحله اجرایی درخواهد […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

با حضور نمایندگان پایگاه های مقاومت مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز اولین دوره رقابت‌های ورزشی بسکتبال سه نفره کارکنان برگزار می‌شود.

به گزارش شهریار، در نشست کارگروه تخصصی ورزشی این سازمان و در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی، برگزاری این رقابت ها تصویب و به مرحله اجرایی درخواهد آمد.

رحیم ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در تشریح این خبر گفت: ماه رمضان ماه فضیلت و خودسازی است و در همین جهت سعی داریم رقابت های ورزشی بسکتبال سه نفره کارکنان را با عنوان “جام مولای عرشیان، بانوی قدسیان ” به مرحله اجرا در آوریم.

وی افزود: این رقابت‌ها همزمان با ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران در محل سالن میلاد پارک قائم مقام آغاز و در عید سعید فطر به اتمام خواهد رسید.