از خلاقیت و نوآوری در برف‌روبی استقبال می‌کنیم
از خلاقیت و نوآوری در برف‌روبی استقبال می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار شهر، حسین نظری در یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بارش برف در تهران در روز پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه، اظهار کرد: همکاری گسترده ای با وزارت نیرو داشتیم که در بخش آب به مشکل برنخوریم و امیدواریم […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار شهر، حسین نظری در یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بارش برف در تهران در روز پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه، اظهار کرد: همکاری گسترده ای با وزارت نیرو داشتیم که در بخش آب به مشکل برنخوریم و امیدواریم نگرانی برطرف شود و شاهد پرآبی در سال آینده باشیم.

وی تأکید کرد: قطعا در زمان بارش برف، زحماتی برای نیروهای خدمات شهری شامل برف روبی معابر، بوستان ها و درخت تکانی ها ایجاد می شود تا مشکلی نداشته باشیم؛ در روز پنج شنبه که با بارش برف و برودت هوا مواجه شدیم نیروهای ما در شن و نمک پاشی و رفع موانع تلاش زیادی انجام دادند اما مشکلاتی نیز ایجاد شد و در برخی موارد کوتاهی هایی صورت گرفت که از شهروندان تهرانی و اعضای شورای اسلامی شهر عذرخواهی می کنم.

نظری ضمن تقدیر از نیروها برای خدمت رسانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پس از بارش برف یادآور شد: شاید این زحمات برای ما که در راهپیمایی حضور پیدا می کنیم ملموس نباشد اما شما این خدمات را می بینید و درخواست دارم با روحیه دادن به نیرو، به آنها برای خدمت رسانی بهتر انگیزه بدهید.

وی با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی در ۲ روز گذشته تصریح کرد: از ستاد راهور و مسئولین مناطق راهور در جلسه روز گذشته حضور داشتند تا هماهنگی و همراهی بیشتری صورت بگیرد؛ همیشه با پلیس راهور هماهنگی داشتیم که از دیروز این هماهنگی بیشتر بود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تأکید کرد: اگر تجهیزات و خلاقیت و نوآوری هایی در برف روبی وجود داشته باشد، قطعا استقبال می کنیم؛ در خصوص حضور در مرکز مانیتورینگ باید بگویم که از نیمه های شب در مرکز حضور داشتم تا ببینم مخازن شن شارژ شده اند یا خیر؟ تا ببینم شهرداران در محل حضور دارند یا خیر؟ ماشین آلات در محل خود مستقر هستند یا خیر؟

وی اعلام کرد: در حال حاضر نماینده ما در مرکز مانیتورینگ پلیس برای هماهنگی بیشتر حضور دارد و اطلاع رسانی لحظه به لحظه را با برقراری ارتباط با رسانه ها انجام داده ایم تا مردم برای پاکسازی معابر فرعی با ما همکاری داشته باشند.

نظری با بیان اینکه باید در حال حاضر در مرکز مانیتورینگ حضور داشته باشیم، خاطرنشان کرد: با توجه به بارش روز پنج شنبه پیش بینی می شد که مواردی از سوی اعضای شورا در صحن مطرح شود و من به دنبال این بودم که به صورت ویدئو کنفرانس در خدمت اعضای شورا برای پاسخگویی باشم که در شورا این امکان وجود نداشت و در صحن حاضر شدم و پس از حضور در شورا نیز در مرکز مانیتورینگ حضور خواهم یافت.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تأکید کرد: در این چند روز شهردار ناحیه را احضار کرده و در معابر با نیروها صحبت کرده ام و استراحتی نداشته ایم؛ مرتب از طریق بی سیم به نیروها دستور داده می شود که مخازن مجدداً شارژ شود چراکه بعدازظهر تا ساعت ۹ شب بارش نسبتاً شدیدی را خواهیم داشت.

وی افزود: دمای هوا تا ۹ درجه زیر صفر کاهش خواهد یافت و همین ایجاب می کند که تلاش بیشتری داشته باشیم تا با یخ زدگی مواجه نشویم؛ از اعضای شورا درخواست می کنم به نیروهای ما انگیزه فعالیت بیشتر بدهند و مردم را نیز به همکاری و همیاری با شهرداری تشویق کنند.

انتهای پیام/