آواربرداری محل حادثه انفجار گاز در کرکج توسط عوامل آتش‌نشانی
آواربرداری محل حادثه انفجار گاز در کرکج توسط عوامل آتش‌نشانی

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: در پی حادثه انفجار گاز در روستای کرکج، عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به محل این حادثه اعزام شدند. علیرضا زبردست در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر اظهار کرد: بعد از ظهر امروز […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: در پی حادثه انفجار گاز در روستای کرکج، عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به محل این حادثه اعزام شدند.

علیرضا زبردست در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر اظهار کرد: بعد از ظهر امروز ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه در اثر تخریب و ریزش چند باب منزل مسکونی در کرکج تبریز، چهار گروه امداد و نجات و یک تیم تخصصی آواربرداری به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بر اثر وقوع این حادثه تعدادی از ساکنان این منازل که در زیر آوار محبوس بودند با تلاش آتش نشانان نجات یافته و در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

زبردست خاطرنشان کرد: هشت نفر محبوس در زیر آوار داشتیم که همه آنها رهاسازی شدند و متأسفانه دو نفر فوتی قطعی و شش نفر مصدوم این حادثه تحویل نیروهای اورژانس شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز یادآور شد: علت وقوع این حادثه در دست بررسی بوده و اطلاعات تکمیلی از سوی پایگاه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی اعلام خواهد شد.