آماده باش  صددرصدی در ۱۳۴ ایستگاه آتش‌نشانی در روزهای برفی
آماده باش  صددرصدی در ۱۳۴ ایستگاه آتش‌نشانی در روزهای برفی

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، قدرت الله محمدی  مدیرعامل  سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نیز همپای دیگر نیروها در شهرداری و نهادهای دیگر در موضوع بارش برف، آمادگی صد در صد برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.  وی افزود: به دلیل اینکه ماموریت های روزانه آتش نشانی دچار […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

قدرت الله محمدی  مدیرعامل  سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نیز همپای دیگر نیروها در شهرداری و نهادهای دیگر در موضوع بارش برف، آمادگی صد در صد برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد. 

وی افزود: به دلیل اینکه ماموریت های روزانه آتش نشانی دچار اختلال نشود و یا  اینکه اگر در حین بارندگی برای شهروندان اتفاقی افتاد، بتوانیم بموقع خدمات رسانی کنین، لازم است تا ما هم آماده باشیم که ماموریتی زمین نماند. 

محمدی با پرداختن به بارش ها در این هفته عنوان کرد: در چند روزی که بارش داشتیم آماده باش صددرصدی در ۱۳۴ ایستگاه آتش نشانی مستقر در تهران اعلام شد و ما بصورت شبانه روزی آماده بوده‌ایم. 

وی خاطر نشان کرد: تا این لحظه هیچ خللی در امداد رسانی ما ایجاد نشده و ماموریت های روزانه و شبانه در حال انجام است. ضمن اینکه این  آمادگی را داریم در صورت اعلام نیاز، تجهیزات سنگین آتش نشانی را در اختیار  شهرداری مناطق جهت برف روبی و امداد رسانی قرار دهیم.

 انتهای پیام/