آغاز عملیات گسترده لکه‌گیری آسفالت معابر تبریز
آغاز عملیات گسترده لکه‌گیری آسفالت معابر تبریز

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از آغاز عملیات کاترزنی و لکه گیری آسفالت معابر تبریز در آستانه سال جدید خبر داد. به گزارش شهریار، جواد صدیقی با اعلام این مطلب افزود: به دنبال تاکیدات شهردار محترم کلانشهر تبریز در خصوص بهبود وضعیت آسفالت معابر و لکه […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از آغاز عملیات کاترزنی و لکه گیری آسفالت معابر تبریز در آستانه سال جدید خبر داد.

به گزارش شهریار، جواد صدیقی با اعلام این مطلب افزود: به دنبال تاکیدات شهردار محترم کلانشهر تبریز در خصوص بهبود وضعیت آسفالت معابر و لکه گیری آسفالت معابر از روز گذشته نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه عملیات کاترزنی و لکه گیری آسفالت معابر را در دستور کار دارند.

وی افزود: با توجه به وضعیت مناسب آب و هوایی، ترمیم و لکه گیری اساسی آسفالت در دستور کار نیروهای خدمات شهری قرار دارد و این عملیات در مناطق دهگانه تداوم خواهد داشت.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز گفت: با توجه به اینکه لکه گیری و ترمیم آسفالت نیازمند شرایط مساعد جوی است، اجرای عملیات لکه گیری و کاترزنی در شرایط جوی مساعد تداوم خواهد داشت.