چهارمحال وبختیاری به قطب دامپروری و کشاورزی تبدیل شود
چهارمحال وبختیاری به قطب دامپروری و کشاورزی تبدیل شود
سخنگوی شورای عالی استان‌ها گفت: اگر استان قطب دامپروری و کشاورزی شود می‌توانیم استان را به مرکز توسعه پایدار و اشتغال تبدیل کنیم.

محمدیعقوب باقری در گفت وگو با آرمانشهر شهرکرد با بیان اینکه تصویب برخی طرح‌ها در شوراهای اسلامی با موازی کاری مواجه می‌شود، اظهارداشت: در راستای جلوگیری از موازی کاری‌ها در تصویب طرح‌ها سامانه ثبت مصوبات طراحی و به زودی رونمایی می‌شود.

وی افزود: این سامانه یک بانک اطلاعاتی کامل در اختیار همگان قرار می‌دهد و پراکندگی کار و موازی کاری را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

سخنگوی شورای عالی استان‌ها با اشاره به تحقق شعار سال و ایجاد کارآفرینی بیان کرد: چهارمحال وبختیاری قطب صنعتی نیست اما ظرفیت‌هایی موجود در حوزه صنعت باید شناسایی و احصا و به کار گرفته شوند.

باقری با بیان اینکه استان در حوزه کشاورزی و دامپروری ظرفیت بسیار خوبی دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه تعداد روستاها در استان زیاد است و همه افراد ساکن در روستاها به کار کشاورزی و دامپروری مشغول هستند بنابراین می‌طلبد از این ظرفیت کمک گرفته و استان را به قطب کشاورزی و دامپروری تبدیل کنیم تا به یک توسعه پایدار دست یابیم.

  • نویسنده : سما عسگری
  • منبع خبر : آرمانشهر چهارمحال و بختیاری