پویش ” به تو ای دوست سلام”  نوازش دستان مهربانی طبیعت بر نیازمندان شهر
پویش ” به تو ای دوست سلام”  نوازش دستان مهربانی طبیعت بر نیازمندان شهر
اولین پویش " به توی ای دوست سلام " بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترکی بین این سازمان و اتاق بازرگانی تهران با رویکرد حفظ محیط زیست و یاری نیازمندان شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش آرمانشهر به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری ، احمد احمدی صدر مدیر عامل سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با ذکر این خبر گفت: این پویش با همکاری بین این سازمان و اتاق بازرگانی تهران و بهره مندی از توانمندی خیریه ها و سمن های منتخب و فعال شهر در راستای حفظ محیط زیست و خدمت رسانی به کودکان کار ،زنان سرپرست خانواده و معلولین اجرا می شود.
وی افزود: هر ساله با فرا رسیدن ایام نوروز ، همانند سالیان گذشته سازمان ها و ارگان ها اقدام به ارسال تبریکات نوروزی خود بصورت کارت های کاغذی می نمایندکه این روند به واسطه از بین بردن منابع زیستی بواسطه چرخه تولید کاغذ، قطع درختان و ایجاد آلودگی محیطی،آسیب های جبران ناپذیری را متحمل محیط زیست خواهد نمود. اجرای این پویش تلاش نوینی در حفظ محیط زیست همگام با دستگیری از قشر نیازمند شهر خواهد بود.
احمدی صدر تشریح کرد: در این پویش سازمان ها، شرکت هاو سازمان های اقتصادی در سطح شهر تهران در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی کارت های تبریک دیجیتالی را که از طریق اتاق بازرگانی تهران تهیه شده ، جایگزین کارت های کاغذی خواهند نمود که هزینه تهیه این کارت ها صرف تامین بسته های معیشتی و حمایتی در قالب بن کارت و توزیع آن بین به کودکان کار ،زنان سرپرست خانواده و معلولین خواهد شد.
دبیر ستاد راهبری مسئولیت پذیری اجتماعی شهر تهران ادامه داد: این پویش رسما از ۱۰ اسفند ماه آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود تا قبل نوروز ۱۴۰۱ این بن کارت ها از طریق عواید جمع آوری شده تهیه و در اختیار این قشر نیازمند قرار گیرد.