نکوداشت روز شهرکرد جایگاه ملی پیدا کند
نکوداشت روز شهرکرد جایگاه ملی پیدا کند
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان و شهر شهرکرد نکوداشت روز شهرکرد که نماد استان می‌باشد جایگاه ملی پیدا کند.

عبدالصادق نجفی در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی نکوداشت روز شهرکرد اظهارداشت: با توجه به اینکه استان ما قطب گردشگری است و یک ظرفیت عظیم در حوزه‌های مختلف دارد باید در راستای معرفی شهرکرد و استان به صورت ملی همه دستگاه‌های دولتی به ویژه متولیان امر فرهنگ همکاری لازم را داشته باشند. 

وی افزود: حوزه هنری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سینماها، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ورزش و جوانان، صدا و سیما، صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی باید برای برگزاری نکوداشت روز شهرکرد با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

سرپرست شهرداری شهرکرد با بیان اینکه روز شهرکرد تنها مختص به شهرداری نمی‌باشد، خاطرنشان کرد: ویژه‌ برنامه‌های پنجمین سال نکوداشت شهرکرد باید حول ۳ محور اجرا و شعار سال نیز در این برنامه‌ها مورد توجه قرار گیرد. 

نجفی بیان کرد: شهرکرد نماد مرکز استان است و با توجه به اینکه از تمامی اقوام در شهرکرد ساکن هستند بنابراین برنامه‌های این روز مختص به همه شهروندان است و با اتحاد و همدلی و انسجام به بهترین شکل ممکن برنامه‌ها اجرا خواهد شد.

  • نویسنده : سما عسگری
  • منبع خبر : آرامانشهر چهارمحال و بختیاری