نامگذاری خیابان به نام شهید مدافع سلامت دکتر رضوان نورمند
نامگذاری خیابان به نام شهید مدافع سلامت دکتر رضوان نورمند
خیابانی در شهر چالشتر توسط شهرداری شهرکرد به نام شهید مدافع سلامت دکتر رضوان نورمند نامگذاری شد.

نامگذاری این خیابان طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی، سرپرست شهرداری شهرکرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده شهید دکتر نورمند برگزار شد.

محمدرضا بیاتی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در این مراسم اظهارداشت: در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهید نورمند معبری از شهر چالشتر که زادگاه ایشان بود نامگذاری شد.

وی گفت: در حقیقت با هیچ واژه و کلامی نمی‌توان تأثیرگذاری کادر درمان را در این بحران وصف کرد اما بر همگان آشکار است که تلاش خستگی ناپذیر آنها در این بحران، تأثیری بی‌بدیل و بی‌نظیر بر جای گذاشت.

عبدالصادق نجفی خاطرنشان کرد: براساس مصوبه شورای نامگذاری و شورای اسلامی شهرکرد، یکی از معابر شهر چالش‌تُر به نام شهید ایثارگر دکتر رضوان نورمند نامگذاری شد.

وی افزود: این اقدام حداقل اقدامی بود که می‌توانستیم در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این دکتر عزیز انجام دهیم.

سرپرست شهرداری شهرکرد بیان کرد: امروز و این بار فرزندان همان شهدا و ایثارگران، فرزندان همین مرز و بوم لباس رزم پوشیده‌اند و پرچم کشور را به اهتزاز در آورده‌اند و با فطرتی بیدار، در برابر جنگی تمام‌عیار ایستاده‌اند؛ و امروز دفاع مقدس به شکلی دیگر چهره خود را بر ما عیان ساخته است و این ما هستیم که باید پاسدار خون شهدای این جنگ تحمیلی و این دفاع مقدس باشیم.

  • نویسنده : سما عسگری
  • منبع خبر : آرمانشهر چهارمحال و بختیاری