مقدمه توسعه پایدار، توزیع عادلانه خدمات به همه نقاط کشور است
مقدمه توسعه پایدار، توزیع عادلانه خدمات به همه نقاط کشور است
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور مقدمه توسعه پایدار را توزیع عادلانه خدمات در جای جای کشور و همه شهرها و روستاها دانست و گفت: در این شرایط است که عدالت محوری در کشور محقق می شود.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی نژاد در مراسم انتخابات شورای عالی استانها که با حضور وزیر کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت.

وی با بیان اینکه امروز اولین نشست شورای عالی استانها در دور ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل شده است، افزود: اگر بتوانیم نقش شوراها را بخوبی تبیین کنیم، وفاق اجتماعی و به تبع آن انسجام اجتماعی در آن شهرها و روستاها بالا می رود.

معاون عمرانی وزارت کشور با اشاره به ۷ اصل قانون اساسی یکی از آنها را پرداختن به نقش شوراها عنوان کرد و اظهار داشت: طبق این اصل شورای عالی استان ها به منظور جلوگیری از تبعیض در تهیه برنامه عمرانی استانها و نظارت بر برنامه های استانها تشکیل می شود.

جمالی نژاد خاطرنشان کرد: مقدمه توسعه پایدار در کشور توزیع عادلانه خدمات در شهر ها و روستاها است و در این شرایط است که عدالت محوری از سیاستهای دولت سیزدهم، محقق می شود.