مشکلات و بدهی‌های سنوات گذشته گریبانگیر شهرداری شده است
مشکلات و بدهی‌های سنوات گذشته گریبانگیر شهرداری شده است
شهردار بروجرد گفت: مشکلات و بدهی‌های سنوات گذشته گریبانگیر شهرداری شده است.

به گزارش آرمانشهر یحیی عیدی بیرانوند در جلسه بحث و تبادل نظر با سازمان‌های مردم نهاد (NGO) پیرامون مسائل مختلف شهری که امروز ۲۵ بهمن‌ماه برگزار شد، با بیان اینکه مشکلات و بدهی‌های سنوات گذشته گریبانگیر شهرداری شده است، اظهار کرد: انتصاب شهرداران و مدیرانی که در حوزه کاری خود تخصص نداشته‌اند سبب بروز مشکلات و ضربه‌های شدیدی به پیکر شهرداری شده است.

وی تصریح کرد: برای برون‌رفت از این مشکلات مشارکت مردم در توسعه و آبادانی شهر امری ضروری است و با همکاری شهروندان توسعه و آبادانی به منصه ظهور می‌رسد.

شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: ارائه راهکار و ایده‌های مناسب از طرف فعالان مردم‌نهاد به شهرداری می‌تواند اهرم حرکت به سمت پیشرفت و توسعه باشد.

عیدی بیرانوند اضافه کرد: شهر خوب داشتن، با مشارکت مردم در طرح‌های عمرانی، حفظ محیط‌زیست، پرداخت به‌موقع عوارض، ایجاد فرهنگ حفظ اموال و جذب سرمایه‌گذار امکان‌پذیراست.

وی پیشنهاد افزایش جلسات با فعالان مردنهاد را ارائه دادند و افزود: باید این‌گونه جلسات به دفعات تشکیل شود تا نقاط قوت و ضعف شهرداری شناسایی شده تا به‌سوی آینده‌ای روشن قدم برداریم.

گفتنی است، در انتها حاضرین در جلسه نظریه‌های کارشناسی خود را پیرامون مسائل عمرانی، پسماند، محیط‌زیست، فرهنگی و استفاده از انرژی‌های پاک مطرح کردند.