مدیرعامل شرکت شهروند با شهردار منطقه ۲۲ تهران دیدار کرد
مدیرعامل شرکت شهروند با شهردار منطقه ۲۲ تهران دیدار کرد
مدیرعامل شرکت شهروند در نشستی صمیمانه با شهردار منطقه 22 تهران، ضمن گفتگو در خصوص افزایش همکاری‌ها و توسعه شعب شهروند در این منطقه، بر لزوم تسهیل خدمات رسانی به شهروندان در منطقه 22 تاکید کرد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در دیدار با وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ تهران با بیان اینکه این منطقه از پایتخت بافتی توریستی و مدرن دارد گفت: منطقه ۲۲ تهران، ظرفیت‌ بالایی در برنامه‌های توسعه محور شهروند دارد که می‌تواند علاوه بر تامین نیاز شهروندان، رضایتمندی بیشتر آنان را به دنبال داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهروند با اشاره به دو شعبه فعال و کلیدی شهروند در منطقه ۲۲ تهران گفت: فروشگاه‌های شهروند المپیک و همت از شعب مهم و فعالی هستند که در نظرسنجی‌های به عمل آمده توانستند بخش مهمی از کالا و خدمات مورد نیاز شهروندان را در این منطقه تامین کنند.

قربانیان همچنین بر حل معضلات و موانع پیش رو اشاره کرد و گفت: امیدوار هستیم در دوره جدید مدیریت شهری و با حمایت‌ها و همراهی شهردار منطقه ۲۲ تهران بتوانیم ضمن حل مشکلات، برنامه‌های ویژه‌ای برای تامین رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان در این منطقه از پایتخت پیاده‌سازی کنیم.