«محمدحسن اسدی» شهردار شیراز شد
«محمدحسن اسدی» شهردار شیراز شد
در پی برگزاری جلسات متعدد علنی و غیرعلنی شورای اسلامی شهر شیراز برای انتخاب شهردار در نهایت محمدحسن اسدی شهردار شیراز شد.

به گزارش آرمانشهر فارس، محمدحسن اسدی در پی برگزاری جلسات متعدد علنی و غیرعلنی شورای اسلامی شهر شیراز برای انتخاب شهردار، امروز (شنبه ۱۲ شهریور) با هشت رای اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد.

انتخاب نهایی شهردار شیراز میان محمدحسن اسدی و محسن اردکانی انجام شد که پس از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، «محمدحسن اسدی» در جلسه شورای اسلامی شهر شیراز به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد.

مهدی طاهری، رئیس شورای شهر شیراز در جلسه امروز شورای اسلامی شهر شیراز در خصوص انتخاب شهردار گفت: در جلسه امروز که سه ساعت و نیم طول کشید، پرسش و پاسخ با ۲ کاندیدا برگزار شد و نهایتا «محمدحسن اسدی» به عنوان شهردار شیراز انتخاب شد و به زودی برابر قانون پس از اخذ نامه‌ های فرمانداری شیراز و ارسال به وزارت کشور، شهردار شیراز به صورت رسمی معارفه خواهد شد.

خاطر نشان می شود در این جلسه ۱۲ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز حضور داشتند و یکی از اعضا نیز به صورت مجازی در انتخاب شهردار شیراز شرکت کرد.