مجوز تبدیل وضعیت ۵۳۹ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری ها صادر شد
مجوز تبدیل وضعیت ۵۳۹ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری ها صادر شد
رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور مجوز تبدیل وضعیت ۵۳۹ نیروی قرارداد کار معین برای تعدادی از شهرداریهای استانهای کشور طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش آرمانشهر به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از صدور مجوز تبدیل وضعیت ۵۳۹ نیروی قرارداد کار معین برای تعدادی از شهرداریهای استانهای آذربایجان غربی، ایلام، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، فارس و هرمزگان در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور طی روزهای اخیر خبر داد.

مهدی جمالی نژاد با بیان این مطلب افزود: در این راستا مجوزهای تبدیل وضعیت ۱۴۶نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری کرمان،  95 نفر برای شهرداری بندرعباس و ۵۵ نفر برای شهرداری شیراز هم صادر شد.

وی ادامه داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطاء شده است.

 وی با اشاره به اینکه این مجوز طی سال جاری برای تعدادی از شهرداری های کلانشهرها، مراکز استان ها هم صادر شده، ابرازامیدواری نمود که با تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز از سوی سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز تبدیل وضعیت نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور باشیم.