مبنای کار شورای ششم، شفافیت است
مبنای کار شورای ششم، شفافیت است
رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با بیان اینکه مبنای فعالیت این دوره شورا، شفافیت است، از خبرنگاران خواست تا با انتقادهای سازنده مدیران را در امور شهری تقویت کنند.

به گزارش آرمانشهر ، عبدالله بابازاده در نخستین نشست گفتمان تعامل و همفکری با اصحاب رسانه که با حضور پیشکسوتان عرصه خبر برگزار شد، ضمن گرامی داشت «چهارم دی» روز حماسه و ایثار مردم شهرستان آران و بیدگل که برگ زرینی بر تاریخ شهرستان رقم زدند و «۹ دی» روز بصیرت و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: مردم و مسئولان این منطقه قدردان شهدا هستند و با همدلی و وحدت در توسعه و آبادانی شهر می‌کوشند.

وی سلسله نشست‌های شورا با اصحاب رسانه را ادامه دار و جامع اعلام کرد و افزود: این جلسات در جهت ارتقا، توسعه و آبادانی امور شهری از تعامل و همفکری‌های رسانه استفاده می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با بیان اینکه نقدهای رسانه‌ای کمک کننده است، گفت: شورای دوره ششم از انتقادهای سازنده و اخلاق مدارانه همه اصحاب رسانه استقبال می‌کند، زیرا مبنای فعالیت این دوره، شفاف‌سازی است.

وی قلم اصحاب رسانه را بسیار با ارزش دانست، و تصریح کرد: از اهالی قلم، رسانه و صاحب نظران می‌خواهم تا با تعامل و همفکری، همدلی و وفاق بین مردم و مسئولان را افزایش دهند، زیرا رسانه حلقه وصل این دو عنصر مهم سازنده یک جامعه است.

رسانه جزو جدا نشدنی جامعه است

سعید ضابطی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آران و بیدگل نیز در این نشست اظهار کرد: حرفه خبرنگاری شریف‌ترین شغل و جزو جدا نشدنی جامعه است.

وی با بیان اینکه مبنای توسعه پایدار و فرهنگی هر شهر، همدلی و همگرایی مسئولان و مردم است، افزود: نقش اصلی در این زمینه بر عهده خبرنگاران است.

به گزارش آرمانشهر، این نشست با تجلیل از پیشکسوتان عرصه خبر شهرستان و پرسش و پاسخ اعضا به پایان رسید.