فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در اولویت برنامه های شهرداری است
فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در اولویت برنامه های شهرداری است
شهردار سنندج با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در اولویت برنامه های این دوره شورا و شهرداری است گفت: تمام طرح های عمرانی ، خدماتی و رفاهی هم باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشند.

به گزارش آرمانشهر مراسم تجلیل از فعالان ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران شهرداری در سالن شهید مطهری سنندج برگزار شد.

سید انور رشیدی در این مراسم اظهار کرد: جایگاه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جایگاه رفیعی است و باید در استان فرهنگی کردستان فعایت های فرهنگی و اجتماعی مورد توجه تمامی دستگاه ها قرار گیرد.

وی بیان کرد: قطعاً فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در اولویت برنامه های این دوره شورا و شهرداری است و تمام طرح های عمرانی، خدماتی و رفاهی هم باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشد.

شهردار سنندج عنوان کرد: بسیار خرسندم که در ماه های پایانی سال تمامی مدیران، کارکنان و کارگران خدوم با وفاق و همدلی در راستای آماده سازی سطح شهر تلاش نمودند و قدر دان زحمات تک تک پرسنل خدوم شهرداری هستم.

رشیدی افزود: طرح ها و برنامه هایی در زمینه های مختلفی تدوین و در حال مطالعه است که با توکل به خدواند متعال و همفکری اعضای شورای شهر در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و کمبود فضا امکان حضور و تجلیل از کارگران خدوم فراهم نشد ولی انشاالله در روز های آتی با توجه به بهبود وضعیت شرایط کرونایی از زحمات کارگران خدوم تجلیل بعمل خواهد آمد.

شهردار سنندج یادآور شد: شهر متعلق به همه شهروندان است و باید در راستای توسعه و آبادانی سنندج با همدلی و تعامل در راستای رفع مشکلات سطح شهر همکاری لازم را با هم داشته باشیم.

تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری سنندج در ماههای پایانی سال قابل تقدیر است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج در مراسم تجلیل از فعالان ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری گفت: پرداخت حقوق معوق کارکنان و کارگران، برگزاری جشن های باشکوه نوروزی و آماده سازی سطح شهر جهت استقبال از بهار از جمله اقدامات مهمی بود که خوشبختانه با تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم شهرداری انجام و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری سنندج در ماه های پایانی سال قابل تقدیر است.

مراسم تجلیل از فعالان ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران شهرداری در سالن شهید مطهری سنندج برگزار شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج اظهارکرد: در ماه های پایانی سال شهرداری با مشکلات فراوانی روبه رو بود که پرداخت حقوق معوق و عیدی و پاداش پرسنل شهرداری از مهم ترین این مشکلات بود.

سیف الله رضایی بیان کرد: خوشبختانه و با تلاش مدیران شهرداری و تعامل همکاری اعضای شورای شهر، تمامی حقوق معوق و عیدی قبل از سال نو پرداخت و موجب رضایتمندی کارکنان و کارگران خدوم شهرداری شد.

وی گفت: بحث آماده سازی سطح شهر جهت استقبال از نوروز هم یکی دیگر از اقدامات مهم بود که در این راستا شاهد تلاش همه جانبه تمامی سازمان ها و مناطق سطح شهر بودیم و با نصب المان های زیبا و زیباسازی مناسب پارک ها و معابر به استقبال سال نو رفتیم.

رضایی عنوان کرد: برگزاری جشن های بین المللی و باشکوه نوروزی با حضور هزاران شهروند سنندجی هم از دیگر اقدامات مهم شهرداری در ماه های پایانی سال بود که مجموعه این اقدامات قابل تقدیر است.