عضو شورای شهر اصفهان از حضور در شورا منع شد!!
عضو شورای شهر اصفهان از حضور در شورا منع شد!!

به گزارش رویداد۲۴ شاکیان پرونده مهدی مقدری سپاه پاسداران صاحب الزمان استان اصفهان و همچنین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این استان هستند. 🔹دبیرکل سازمان عدالت و آزادی گفته به دلیل عدم پذیرش وکیل مدافع و قرار صادره، اعتراض مکتوب خود را ارائه کردم. 🔹مقدری در صفحه توییتر خود دکتر غروی […]

به گزارش رویداد۲۴ شاکیان پرونده مهدی مقدری سپاه پاسداران صاحب الزمان استان اصفهان و همچنین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این استان هستند.

🔹دبیرکل سازمان عدالت و آزادی گفته به دلیل عدم پذیرش وکیل مدافع و قرار صادره، اعتراض مکتوب خود را ارائه کردم.

🔹مقدری در صفحه توییتر خود دکتر غروی را مخالف نجیب جمهوری اسلامی توصیف کرده بود. همچنین درباره مهدی حاجتی نوشته بود «چرا این نکته بدیهی را برخی در نمی‌یابند یا نمی خواهند دریابند که «حق داشتن» لزوما به معنای برحق بودن نیست. هر انسانی حتی اگر ما اندیشه یا عقیده او را نپسندیم و درست ندانیم، حقوقی دارد که از مهمترین این حقوق، حق دادرسی عادلانه است. آزادگی در این است که فرد از حقوق افرادی دفاع کند که با آنها مخالف است. مهدی حاجتی را آزاد کنید.»

❇️ جزییاتی از تماس تلفنی حاجتی و مقدری

🔹به گزارش کانال خبری آرمانشهر مهدی حاجتی، عضو شورای شهر شیراز در تماسی تلفنی با مهدی مقدری، عضو شورای شهر اصفهان در جریان پرونده قضایی وی قرار گرفت.

🔹در این گفت‌وگو مقدری جزییات پرونده را که بخشی از آن درباره توئیت حمایتی از این عضو شورای شیراز بود را تشریح کرد و خطاب به حاجتی گفت: من به وظیفه همکار شورایی باید از شما و سایر همکاران دفاع میکردم و شما سرتان را با افتخار بالا بگیرید و سرتان سلامت باشد.

🔹 مقدری ادامه داد: مهم حرکت ماست که در مدیریت شهری کلانشهرها شروع شده و امیدوارم سایر اعضای شورا و مدیران شهری قدر این اصلاحات و اقدامات انجام شده را بدانند و ادامه دهند.