عده‌ای سعی در تخریب عملکرد شورا و شهرداری شیراز دارند
عده‌ای سعی در تخریب عملکرد شورا و شهرداری شیراز دارند
سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر شیراز گفت: موضوعات شهری نیاز به علم و تخصص دارد، اما متاسفانه عده‌ای بدون هیچگونه علم، تخصص و تجربه‌ای سعی بر سیاه نمایی و تخریب عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز دارند.

به گزارش آرمانشهر سعید زارع در نشست هماهنگی و هم اندیشی شهرداری جهت برگزاری روز جهانی قدس گفت: بیش از هفت دهه ظلم، جنایت و خون ریزی توسط صهیونیست‌های کودک کش نه تنها نتوانسته مقاومت ملت فلسطین را در هم بشکند؛ بلکه روحیه مردم فلسطین و اراده آنان در راه مبارزه تقویت شده و عزم آنان برای اخراج اسرائیلی‌ها جزم‌تر گردیده است.

 او گفت: روز قدس یادگار حضرت امام خمینی (ره) درجهت مبارزه با استکبارستیزی و روز الفت و همبستگی امت اسلامی درمقابل مستکبران و زیاده خواهان جهان از جمله اسرائیل است. 

زارع گفت: در مراسم راهپیمایی روز قدس در شیراز همانند غالب مراسم مذهبی و ملی شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز در آن نقش آفرینی خواهند داشت. 

سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر به لزوم انجام فضاسازی و تبلیغات محیطی و اولویت کیفیت کار‌ها بر کثرت آن گفت: انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری در سطح شهر با محوریت بزرگداشت روز جهانی قدس باید به بهترین نحو ممکن و در شان برگزار شود. 

او همچنین از اهتزاز پرچم فلسطین در چند میدان اصلی شهر و برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در طول مسیر خبر داد. 

زارع گفت: برای سرویس دهی به مردم و سهولت تردد شرکت کنندگان در مراسم روز قدس خطوط اتوبوس و قطار شهری بصورت رایگان در نظر گرفته شده است.

 او از حاضران درخواست کرد تقویم مناسبت‌های ملی، مذهبی و شهری شیراز باید آماده شود تا با فراغ بال و داشتن زمان کافی امورات مربوطه پیگیری و انجام شود.

 زارع به اظهارنظر‌های بی پایه و اساس عده‌ای در موضوعات پروژه‌های عمرانی شهری پرداخت و گفت: موضوعات شهری نیاز به علم و تخصص دارد، اما متاسفانه عده‌ای بدون هیچگونه علم، تخصص و تجربه‌ای سعی بر سیاه نمایی و تخریب عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز دارند.

 زارع، شهرداری شیراز را به مثابه قطار درحال حرکت توصیف کرد و گفت: عملکرد و اقدامات شهرداری شیراز در سطح شهر قابل توجه و برای مردم ملوس است.

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس