طرح ملی امنیت غذایی اجرا می‌شود/ بکارگیری ظرفیت نخبگان در اجرایی شدن طرح امنیت
طرح ملی امنیت غذایی اجرا می‌شود/ بکارگیری ظرفیت نخبگان در اجرایی شدن طرح امنیت
غذایی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن طرح امنیت غذایی خبر داد.محمد جواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، اب، خاک، منابع‌طبیعی و محیط‌زیست‌ و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در دیدار استاندار خراسان شمالی که در محل استانداری برگزار شد با اشاره به احصاء مشکلات حوزه کشاورزی، اظهار کرد: امنیت غذایی یکی از مهم‌ترین مسائل حوزه کشاورزی است که به زودی عملیاتی خواهد شد.

به گزارش آرمانشهر رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: این مسئله با امنیت ملی کشور عجین شده لذا نیازمند برنامه‌های ویژه است.

وی افزود: برای رفع دغدغه‌های این زمینه به دنبال برنامه‌ریزی دقیق و مدون هستیم.عسکری بیان داشت: حل مشکلات بخش کشاورزی مهم‌ترین اولویت نمایندگان در کمیسیون کشاورزی مجلس است.

عسکری تصریح کرد: نظرات نخبگان را در این زمینه دریافت کرده‌ایم و از این رو تمامی مشکلات احصاء شده است که نتیجه این فعالیت نیز طرح امنیت غذایی بود.

وی افزود: این طرح با سازوکارهای قانونی و اجرایی خاص خود به زودی عملیاتی خواهد شد.عسکری در انتها با اشاره به استعداد خراسان شمالی در حوزه کشاورزی، گفت: باید با اراده و قوت این ظرفیت مورد بهره برداری قرار گیرد.

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس