طرح جامع شهر یاسوج بازنگری می شود
طرح جامع شهر یاسوج بازنگری می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح جامع شهر یاسوج بازگردانده شده و بازنگری خواهد شد.

به گزارش آرمانشهر کیومرث حاجی زاده در نشست استاندار با اعضای شورای شهر یاسوج افزود: یک سوزن به خودمان بزنیم یک جوال دوز به دیگران، طرح تفصیلی یاسوج را با توجه به مشکلاتی که داشت ما جلوی آن را گرفتیم، در استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهر یاسوج جزیره ای عمل کردن حرف اول و آخر این بخش مدیریت است.


وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد وقت ما در جهت رفع تعارض بین مدیران است، اظهار کرد: وقتی به ته دیگ می خورند از دولت کمک می خواهند وقت نظارت می گویند دخالت نکنید، استخدام های بی ضابطه نیرو در تمام شهرداری و مرکز استان وجود دارد انباشت نیرو داریم.


معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: آقایان بگویید در یک سال اخیر شهرداری جز از محل پیگیری های ارزش افزوده با چه چیزی اداره شده است،هیچ تحرک عمرانی و زیرساختی جز پل چهارم بشار در یک سال اخیر رخ نداده است، انتقاد من به شهرداری این است چرا پل چهارم هنوز افتتاح نشده است.چرا کار تمام نمی شود.

حاجی زاده تصریح کرد: خوشحالم بالاخره تفاهم و همدلی در شورای شهر یاسوج ایجاد شده است، دو پروژه ای را شروع کردیم که ۲۰ سال می‌خواست شروع شود اما جرات نمی کردند، در قسمت فرودگاه ییمانکار جدید معرفی شده است.

وی با بیان اینکه اعتقاد من این است در کل شهرداری های استان تفکری به اسم درآمد پایدار وجود ندارد گفت: اولویت اول من ساماندهی بشار بود، پیشنهاد ما طرحی مثل زاینده بود شهرداری می تواند میلیارد ها تومان درآمد داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تنش هایی که در میان اعضای شهرداری شهر وجود دارد،ما سه ماه شهرداری را با اختلاف اعضا مدیریت کردیم، در پیک طلایی برنامه بودجه شورای شهر یاسوج درگیر اختلافات بودند.

حاجی زاده با تاکید بر اینکه در  شهر یاسوج حتی کارهای روتین ما نیز عقب افتاده است، تاکید کرد: ما همه جوره برای شهرداری جلو آمدیم، تا کنون شهرداری با چه چیزی اداره شده است، مگر غیر از کمک ها بود، نگرش در شورای شهر باید عوض شود.

وی با اشاره به استخدام‌های بی ضابطه و با رابطه در شهرداریهای استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در شهرداری های استان به خصوص شهرداری یاسوج با انباشت نیرو مواجه هستیم و هم اکنون در حقوق پرداخت حقوق آنها مانده اند که شرایط کرونایی نیز این وضعیت را مضاعف کرده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای ساماندهی دو ورودی شهر یاسوج از سمت روستای سرآبتاوه و از سمت فرودگاه یاسوج اعتبار اختصاص دادیم که به راهداری داده شد و در واقع برای ساماندهی ورودی های شهر به کمک شهرداری یاسوج آمده ایم.

حاجی زاده ادامه داد: شهرداری یاسوج تا کنون درآمدی نداشته است که اداره شود بلکه با حمایت‌ها و کمک های دولت اداره شد.

وی اظهار کرد: نگرش باید در شورای شهر و شهرداری یاسوج عوض شود، در حوزه فضای سبز کارهای روتین هم معطل مانده‌اند و در واقع ما داریم دنبال مجموعه شهرداری می‌دویم.

به گزارش آرمانشهر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازنگری در طرح جامع شهر یاسوج گفت: تا تمام اصلاحات و بازنگری های مورد نظر استانداری انجام نشود این طرح در زمینه پروژه های عمرانی و شهری عملیاتی نخواهد شد.