شهردار شیراز: تکنولوژی کارت بلیط ها به شهرداری منتقل شود
شهردار شیراز: تکنولوژی کارت بلیط ها به شهرداری منتقل شود
شهردار شیراز خواستار انتقال تکنولوژی کارت بلیط ها از بانک شهر به شهرداری این کلانشهر شد.

به گزارش آرمانشهر ، سید احسان اصنافی در دیدار با مدیرعامل بانک شهر، این بانک را همراه شهرداری معرفی و با اشاره به صندوق پروژه متذکر شد: تلاش داریم با کمک و همراهی مجمع کلانشهرها ردیف‌هایی برای شهرداری‌ها دیده شود.

اصنافی با بیان اینکه طی ماه‌های اخیر ۳۷۰ حساب شهرداری شیراز در بانک شهر مسدود شده است، گفت: کل حساب‌های پشتیبان باید بسته شود تا مبلغ رسوب کاهش یافته و به جریان نقدینگی اضافه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست با تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: مشکلاتی از قبل روی هم انباشته شده و کار را برای شورا و شهرداری دشوار کرده است.

مهدی طاهری، با بیان اینکه مردم به دولت و مدیریت جدید شهری امید دارند، اذعان داشت: تلاش داریم خیزش و جهش در شهر شیراز رقم بخورد که این مهم با همراهی و هم افزایی در مسائل میسر می شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: باید در آینده نزدیک و پشت سر گذاشتن موانع، شاهد شروع پروژه‌های خوب و موثر و کاربردی در شیراز باشیم که موجب آسایش و رفاه مردم شود.

او در پیشنهادی پیرامون نوسازی و اورهال ناوگان اتوبوسرانی گفت: با حداکثر ۱۰ درصد قیمت یک اتوبوس میتوان آن را اورهال کرد تا همچون یک اتوبوس جدید می گ‌تواند خدمت‌رسانی کند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز گفت: امیدواریم با همکاری بانک شهر بتوانیم پروژه های عمرانی را به سرانجام برسانیم.

سعید مصفا گفت: با توجه به اینکه بانک شهر بانک عامل شهرداری شیراز است امیدوار هستیم که بتوانیم فرایندی را برای تامین تسهیلات با هدف تعویض تاکسی‌های فرسوده شیراز دنبال کنیم.