شهرداری ساری پارسال از عوارض ساختمانی ششصد میلیارد تومان درآمد کسب کرد
شهرداری ساری پارسال از عوارض ساختمانی ششصد میلیارد تومان درآمد کسب کرد
نایب رییس شورای شهر ساری با اعلام این که شهرداری پارسال از محل عوارض ساختمانی ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده بود، خواستار اعمال تخفیف در سه ماهه پایانی سال برای افزایش درآمد شهرداری از این محل شد.

 به گزارش آرمانشهر ، اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری در هجدهمین نشست علنی خود که عصر امروز دوشنبه برگزار شد ، ارائه تخفیف عوارض ساختمانی شهرداری در ماه های پایانی سال ۱۴۰۰ را مطرح و در باره آن بحث و تبادل نظر کردند.

اعضای شورای پیشنهاد کردند که شهرداری برای پرداخت عوارض ساختمانی در ماه دی ۴۰ درصد ، بهمن ۳۵ و اسفند ۲۵ درصد تخفیف قایل  شود تا بتواند همانند سال گذشته درآمد کسب کند.

سبحان بخشی، نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری با حمایت از این پیشنهاد گفت : ارایه تخفیف عوارض شهرداری باید به نفع مردم باشد تا مسیر رونق اقتصادی در مرکز استان با ساخت و سازها افزایش یابد.

وی افزود : سال گذشته شهرداری ساری از محل تخفیف عوارض، حدود ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد داشت که حصول این رقم برای سال جاری هم باید تداوم یابد.

بخشی گفت : با پیگیری های اعضای شورا تخفیف های عوارض ساختمانی شهرداری ساری برای ماه های دی، بهمن و اسفند در صحن علنی شورا مصوب شد و بزودی این طرح در کمیته انطباق بررسی خواهد شد.

وی افزود : تخفیف عوارض ساختمان از سوی شهرداری ساری در ماه های فروردین و اردیبهشت سال آینده هم ادامه خواهد یافت و شورای پیشنهاد تخفیف ۳۰ تا ۴۰ درصدی را برای اوایل سال آینده در دستور کار دارد.

  • منبع خبر : ایرنا