سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز معرفی شد
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز معرفی شد
طی حکمی از سوی سرپرست شهرداری تبریز محمد عزتی به عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز معرفی شد.

به گزارش آرمانشهر، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز باحضور مهدی یوسفی، سرپرست شهرداری تبریز برگزار شد.

یوسفی در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات تورج روشنایی اظهار کرد: تغییر در هر سمتی با هدف پیشرفت کار انجام می‌شود و به رغم شرایط پرکار پایان سال، تغییر در معاونت شهرسازی و معماری انجام گرفت و امیدواریم که در مقطع فعلی، شرایط بهتری در این معاونت مهیا شود.

محمد عزتی پیش از این سرپرستی مرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز را بر عهده داشت. از دیگر سوابق مدیریتی وی، می‌توان به ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۲ تبریز، کارشناس رسمی دادگستری، مدرس دانشگاه‌های هنر اسلامی تبریز و آزاد اسلامی اشاره کرد.

عزتی که دارای مدرک دکتری تخصصی برنامه ریزی شهری است، در طول دوران خدمت خود عضو یا رئیس بیش از ۲۵ کارگروه تخصصی مرتبط با رشته تخصصی خود بوده است. در کارنامه وی مدیریت و اجرای ۳۴ پروژه مهم به چشم می‌خورد.

عزتی در دورانی که معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز بود، هفت جایگاه ملی برای تبریز کسب کرد. همچنین در سوابق علمی او حدود ۲۵ کتاب یا مقاله علمی مرتبط با حوزه شهرسازی وجود دارد.