ساماندهی نیرو در اولویت شهرداری است
ساماندهی نیرو در اولویت شهرداری است
شهردار اردبیل گفت: ساماندهی نیرو در مجموعه شهرداری اردبیل در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل ، محمود صفری در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ۳۳۵ نفر از نیروهای شهرداری در آزمونی که ۲۵ آبان ماه در اردبیل برگزار خواهد شد، شرکت کرده و رقابت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: با مساعدت استانداری اردبیل قرار شد رفتگران و تعدادی از نیروهای فصلی نیز با دارا بودن مدرک تحصیلی در این آزمون شرکت کنند هر چند که تهران برخی از ایرادات و اشکالات را به شرکت این نیروها در آزمون پیش رو گرفته است.
شهردار اردبیل در مورد رانندگان قراردادی و استیجاری شهرداری اردبیل تصریح کرد: نحوه قرارداد با رانندگان عزیز باید اصلاح شود تا حقوقشان را ترمیم کنیم
صفری از تبدیل وضعیت ۲۴۱ نفر سهمیه ایثارگران خبر داد و گفت: این نیروها که اغلب فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند در پست های اعلام شده بدون شرکت در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت می شوند.
وی افزود: به همراه رئیس شورای شهر با حضور در وزارت کشور سعی کردیم تا مجوز استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر را دریافت کنیم تا علاوه بر ایجاد پست های جدید استخدام این نیروها براساس ضوابط و مقررات اعلام شده باشد.ممنوعیت جذب نیروهای فصلی از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی
شهردار اردبیل ادامه داد: براساس بخشنامه جدید جذب و بکارگیری نیروهای فصلی از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی منع قانونی دارد
صفری در مورد انتخاب پیمانکاران جدید حوزه خدمات شهری بیان کرد: در انتخاب پیمانکاران جدید تلاش شده تا دستکش و سایر لوازم رفت و روب را به همراه تجهیزات مورد نیاز برای کارگران تامین کنند.
وی گفت: تمام نیروهای بازنشسته شهرداری تا یک ماه آینده تعیین تکلیف شده و ما اجازه نمی دهیم حتی یک روز بیشتر از ۳۰ سال خدمت نیروی بازنشسته ای در شهرداری ادامه فعالیت دهد.
شهردار اردبیل افزود: در تامین قیر مورد نیاز و اجرای حکم دیوان عدالت اداری در بحث اراضی قولنامه ای و صدور پروانه برای این اراضی سعی می شود تا براساس قوانین اعلام شده اقدامات و برنامه ریزی ها انجام شود.
صفری گفت: ماموران اجرائیات به عنوان ضابط قضائی به تجهیزات و امکانات مناسب در برخورد با متخلفان مجهز خواهد شد تا از امنیت کامل بهره مند شوند.
وی تکمیل المان میدان وحدت، تحویل شهرک های جدیدالاحداث با پرداخت هزینه آماده سازی از سوی متولیان امر و سرعت اجرای پل نیایش و آقاباقر را یادآور شد و بیان کرد: در نشست اخیر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار شد تا مشکلات اصحاب رسانه و روزنامه نگاران در ارتباط با تعامل بهتر با شهرداری جمع بندی شده تا با حضور اصحاب رسانه نسبت به حل مشکلات قدم های موثری برداریم.