ساختارسازمانی ده شهرداری تازه تأسیس ابلاغ شد
ساختارسازمانی ده شهرداری تازه تأسیس ابلاغ شد
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور از ابلاغ ساختار سازمانی ۱۰ شهرداری تازه تأسیس از ابتدای مهرماه سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،‌ عباس کرکه آبادی با بیان مطلب فوق گفت: در این راستا ساختار سازمانی شهرداری های بیده، اشترجان، مینادشت و ویست در استان اصفهان، آکند در استان مازندران، پیربازار در استان گیلان، میرآباد در استان کرمانشاه، آلماجق و کهنه در استان خراسان رضوی و بکتاش در استان آذربایجان غربی ابلاغ شد.

وی ادامه داد: این اقدام در اجرای ماده «۵۴» قانون شهرداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداری‏ها ابلاغی سال ۹۴ وزارت کشور و پس از بررسی پیشنهادهای واصله صورت گرفت.

کرکه آبادی اضافه کرد: این ساختارها با رویکرد ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا و با توجه به مقتضیات شهر و شهرداری‏های مزبور و در چارچوب ضوابط تشکیلاتی شهرداری‏ها ابلاغ گردیده است.

وی خاطر نشان نمود: در ساختارهای ابلاغی تلاش شده برای تمامی وظایف و مسئولیت‏های متنوع  و مورد نیاز شهرداری، پست‏های سازمانی به صورت مجزا یا ترکیبی تعریف و ابلاغ شود.