راه اندازی کارگاه اشتغالزایی برای مدد جویان
راه اندازی کارگاه اشتغالزایی برای مدد جویان
مدیرعامل خیریه امداد گران حضرت زهرا (س) با بیان به اینکه در آینده ای نزدیک با راه اندازی کارگاه برای مددجویان اشتغالزایی خواهیم کرد گفت : با راه اندازی این کارگاه افراد بی سرپرست و بد سرپرست در محیطی کاملا امن مشغول به فعالیت می شوند .

به گزارش آرمانشهر سیروس مختار همچنین از راه اندازی بیرون بر توسط این خیریه خبر داد و افزود : با اجرای این طرح روزانه ۵۰۰ غذای گرم برای نیازمندان تهیه و در بین آنها توزیع می شود ‌.

 او اضافه کرد : به عنوان پزشک عمومی در شهرصدرا در درمانگاه عمومی خود مشغول به خدمت رسانی به مردم هستم . 

مختار در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت نیازمندان گفت : در سال ۱۳۹۹به اتفاقی جمعی از دوستان برای رفع فقر زدایی در استان فارس با تیمی از مدیران و سایر دلسوزان مردمی تیم مدیریتی برای یک کار تشکیلاتی در خیریه آغاز کردیم.

 همچنین در جهت توسعه حوزه خیریه در سطح استان از همه ظرفیت های مردمی برای رفع فقر زدایی استفاده خواهیم کرد .

 او در گفت و گو با خبرنگار آرمانشهر اظهار کرد : به همراه خیرین و اعضاء جامع بسیج پزشکی تمام تلاش خودمان را برای رفع فقرزدایی مثل ایجاد شغل برای نیازمندان توسط خیرین انجام می دهیم.

مختار همچنین با بیان به اینکه بسته های معیشتی برای نیازمندان تهیه و توزیع می شود گفت : خیریه امدادگران حضرت زهرا از کمیته امداد امام خمینی (ره) مجوز قانونی را اخذ کرده است .

 گفتنی است خیرین در صورت نظر به مشارکت در طرح های خداپسندانه این خیریه می‌توانند مبالغ اهدایی را به شماره حساب زیر واریز کنند :بانک ملی ۰۱۱۵۵۴۵۹۲۹۰۰۲شماره شبا Ir5801700000000115545929002

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس