درخواست‌های شهروندان با همت مدیران شهرداری جامعه عمل پوشانده ‌شود
درخواست‌های شهروندان با همت مدیران شهرداری جامعه عمل پوشانده ‌شود
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با همت مدیران شهری به درخواست‌های شهروندان جامه عمل پوشانده می‌شود و امید است با اتمام پروژه‌های فعلی و شروع پروژه‌های جدید شاهد تحول و توسعه شهر و زندگی بهتر شهروندان باشیم.

عبدالصادق نجفی در جلسه با معاونین و روسای سازمان‌ها با اشاره به اینکه باید تلاش شود تا بودجه امسال به صورت کامل محقق شود، اظهارداشت: اقداماتی که شهرداری انجام می‌دهد علاوه بر انجام وظیفه به دنبال کسب رضایت شهروندان است چرا که بودجه‌های شهرداری از جیب مردم تامین می‌شود.

سرپرست شهرداری شهرکرد بر آمادگی مدیران شهرداری در تمام ساعات شبانه‌روز تاکید کرد و گفت: باید همیشه و در همه لحظات آمادگی لازم را جهت انجام کارها داشته باشید.

وی با بیان اینکه رضایت مردم تنها با کلمات زیبا جلب نمی‌شود بلکه باید تلاش کنیم با عملکرد خود اعتماد عمومی را افزایش دهیم، افزود: قطعا تلاش مدیرانی که با مردم ارتباط مناسب داشته باشند و زمینه خدمت به آنها را نه از سر منت بلکه با نگاه انجام تکلیف و وظیفه فراهم کرده‌اند، بعد از دوران مدیریتشان هم ماندگار خواهد بود.

نجفی بیان کرد: با همت مدیران شهری به درخواست‌های شهروندان جامه عمل پوشانده می‌شود و امید است با اتمام پروژه‌های فعلی و شروع پروژه‌های جدید شاهد تحول و توسعه شهر و زندگی بهتر شهروندان باشیم و با وجود مشکلات مالی، اجرا و پیشرفت پروژه‌ها به تعویق نیفتد.

  • نویسنده : آرمانشهر چهارمحال و بختیاری/سما عسگری