خدمات دهی رایگان ۴۰ دستگاه اتوبوس در ارومیه به نمازگزاران عید فطر
خدمات دهی رایگان ۴۰ دستگاه اتوبوس در ارومیه به نمازگزاران عید فطر
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: تعداد ۴۰دستگاه اتوبوس برای خدمات دهی ایاب و ذهاب نمازگزاران در روز عید فطر فعالیت خواهند داشت.

سعیدآبادی افزود: برابر دستور شهردارو در راستای رفاه حال و جهت سهولت در ایاب و ذهاب نمازگزاران به مصلی امام خمینی (ره) تعداد ۴۰ دستگاه اتوبوس شهری تخصیص یافته است.

وی گفت: این اتوبوسها که توسط بنرها و نوشتارهای نصب شده به شیشه اتوبوسها مشخص گردیده اند از ساعت ۵:۳۰ صبح روز عید فطر از مناطق مختلف شهر، شهروندان محترم را به مصلی امام خمینی (ره) انتقال و پس از پایان نماز، مجددا در امتداد خیابان رسالت و خروجی مصلی مستقر و براساس مسیرهای مشخص شده به نمازگزاران عزیز سرویس دهی خواهند نمود.

سعیدآبادی در ادامه یادآور شد: طبق دستور شهردار محترم، خدمات اتوبوسهای ویژه تخصیصی کاملا رایگان خواهد بود و هزینه ای بابت ایاب و ذهاب ازنمازگزاران اخذ نخواهد شد. همچنین دو دستگاه خودروی گشت بازرسی سازمان در محل استقرار اتوبوسها مستقر شده و ضمن نظارت بر خدمات دهی مناسب و مطلوب اتوبوسها به نمازگزاران عزیز، جوابگوی مشکلات مطروحه شهروندان محترم خواهند بود.

وی از شهروندان درخواست نمود در صورت کمبود اتوبوس برای هر مسیر و یا هر گونه مشکل در ایاب و ذهاب نمازگزاران  روز عید فطر حتما مراتب را سریعا به شماره ۱۳۷ سامانه مدیریت شهری گزارش نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و افزایش اتوبوس اقدام لازم صورت پذیرد.