حکم انتصاب شهردار جدید ساوه به وی اعطا شد
حکم انتصاب شهردار جدید ساوه به وی اعطا شد
حکم وزیر کشور در خصوص انتصاب شهردار جدید ساوه توسط معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به وی اعطا شد.

به گزارش آرمانشهر ، در جلسه‌ای که با حضور رئیس شورای اسلامی شهر ساوه و شهردار جدید این شهر برگزار شد، مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور، حکم انتصاب امیررضا یوسفیان شهردار جدید ساوه را به وی اعطا کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آئین معارفه شهردار جدید ساوه صبح روز یکشنبه ۲۱ آذرماه در شهرداری برگزار و با هماهنگی فرمانداری در جلسه شورای اداری شهرستان آئین تکریم و معارفه شهردار این شهر انجام خواهد شد.

احمد حاج امینی افزود: پاکدستی و سلامت کاری، برخورداری از تخصص و  توانایی در اجرای پروژه‌های عمرانی و تکمیل زیرساخت‌های شهر، اولویت‌های مهم پارلمان محلی ساوه در انتخاب شهردار بوده است.

امیررضا یوسفیان متولد سال ۱۳۴۲ و دارای مدرک دکترای مدیریت عالی کسب و کار و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است که در کارنامه خود سوابق  شهرداری شهر همدان به مدت دو دوره، شهرداری شهر زنجان، شهرداری شهر قائمشهر در استان مازندران، و در استان همدان شهردار شهر های رزن، فامنین، مریانج، نهاوند و منطقه دوم شهرداری همدان و در استان مرکزی شهر دلیجان را دارد.

وی دومین شهردار انتخابی شورای ششم ساوه است که در تاریخ ۶ آبانماه سال جاری با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی این شهر به سمت شهردار ساوه انتخاب شد.

گفتنی است در تاریخ ۱۰ شهریورماه “محمدرضا گل‌محمدی”  به عنوان شهردار ساوه انتخاب شده بود و برای طی تشریفات اداری به کمیته انطباق و در نهایت صدور حکم به وزارت کشور معرفی شد. کمیته انطباق فرمانداری شهرستان ساوه پس از بررسی لازم در خصوص شهردار منتخب ساوه، او را فاقد سوابق مدیریتی در آیین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهرداری دانست و واجد شرایط مندرج در این آئین نامه تشخیص نداد.

  • منبع خبر : ایسنا