تلفیق نور و رنگ در تخم مرغ های نوروزی میدان ونک
تلفیق نور و رنگ در تخم مرغ های نوروزی میدان ونک
در کاری خلاقانه، تخم مرغ های رنگی نوروزی در میدان ونک نورپردازی شد.

به گزارش آرمانشهربه نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، حسین سیگارودی معاون خدمات شهری و محیط زیست به جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های نوروزی با حضور هنرمندان در بوستان شریعتی اشاره کرد.
او گفت: در این اقدام هنری و زیبا، ۲۵ عدد تخم مرغ توسط هنرمندان، رنگ آمیزی شده و در معابر و میادین پر تردد این منطقه به نمایش گذاشته می شود.
سیگارودی افزود: تخم مرغ های عیدانه و نوروزی پس از رنگ آمیزی در بوستان شریعتی در محورهای پرتردد منطقه از جمله: میدان ونک، بوستان های ملت و شریعتی، میدان مادر، خیابان شریعتی تقاطع های میرداماد و همت و …. جانمایی خواهد شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳، جنس این تخم مرغ ها از فایبرگلاس وارتفاع آنها حدود یک و نیم متر است ابراز داشت: تخم های نوروز ۱۴۰۱ با طرح هایی نوآورانه و خلاق با شاخصه خلق تجربه های نو و اقتباس از هنرهای ایرانی و اسلامی رنگ آمیزی می شوند تا حال و هوای شهروندان همزمان با تغییر فصل، شاد و بهاری شود.
معاون شهردار منطقه ۳ درباره برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی گفت: در هفته های پایانی اسفند ماه جشنواره تخم مرغ‌های رنگی در این منطقه با شور و شوق خاصی در حال برگزاری است و در این برنامه هنرمندان به تزئین تخم‌مرغ‌های نوروز پرداخته وشهروندان در طَی مراحل اجرا و رنگ آمیزی وهنگام تردد آنها را مشاهده کرده و از هنر، زیبایی رنگها و حال و هوای نوروزی آن لذت می برند.