تعامل شهرداری با انبوه سازان در تحرک اقتصادی موثر است
تعامل شهرداری با انبوه سازان در تحرک اقتصادی موثر است
عضو شورای شهر شیراز انبوه سازان را سرمایه‌های معنوی شهرداری دانست و گفت: تعامل شهرداری با انبوه سازان می‌تواند جذب سرمایه و تحرک اقتصادی و تجاری شهر موثر باشد و امنیت و آرامش به شهر بدهد.

به گزارش آرمانشهر سیده مریم حسینی جمعه ۱۶ اردیبهشت در مجمع انبوه سازان شیراز، از مشارکت شهروندان در امور عمرانی به عنوان نماد مسئولیت پذیری یاد کرد و گفت: هر چه امور به دست مردم انجام شود هم نتیجه بهتری خواهد داشت و هم رضایتمندی بهتری حاصل خواهد شد.

 ناظر شورا در شهرداری منطقه ۶ شیراز افزود: نقش انبوه سازان در عمران و آبادی منطقه ۶ و در بخش عمده‌ای از شهر شیراز قابل تقدیر است و برای ادامه این مسیر شهرداری باید با سعه صدر و دریافت نظرات و پیشنهادات این افراد که سالها تجربه و تخصص دارند اقدام عاجلی کند تا با فرار سرمایه از شهر مواجه نشویم.

 او انبوه سازان را سرمایه‌های معنوی شهرداری دانست و گفت: تعامل شهرداری با انبوه سازان می‌تواند جذب سرمایه و تحرک اقتصادی و تجاری شهر موثر باشد و امنیت و آرامش به شهر بدهد. 

گفتنی است، در این جلسه که با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی برگزار شد، مقرر شد با جمع بندی نظرات حاضرین موضوع برای بررسی کارشناسی در شورای شهر مطرح شود.

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

حل مشکلات شهرستان شیراز در گرو تفکر جهادی است 26 اردیبهشت 1401

حل مشکلات شهرستان شیراز در گرو تفکر جهادی است

رئیس شورای شهرستان شیراز، مشکلات این شهرستان را زیاد توصیف و تاکید کرد که حل و رفع این مشکلات نیازمند تفکر جهادی است و نباید منتظر بودجه ماند.

تغییر لباس فرم شهرداری شیراز/کت و شلوار لباس کار نیست 26 اردیبهشت 1401

تغییر لباس فرم شهرداری شیراز/کت و شلوار لباس کار نیست

عضو شورای شهر شیراز با انتقاد از پوشش فرم لباس در شهرداری این کلانشهر، خواستار تغییر فرم شد و گفت: مدیران شهرداری باید لباس کار بپوشند، چرا که کت و شلوار لباس کار نیست.

تلاش برای بهره‌برداری از دو ابرپروژه خط ۲ مترو و بزرگراه سردار شهید سلیمانی 25 اردیبهشت 1401

تلاش برای بهره‌برداری از دو ابرپروژه خط ۲ مترو و بزرگراه سردار شهید سلیمانی

شهردار شیراز گفت: دو ابر پروژه‌ پروژه خط ۲ مترو و بزرگراه سردار شهید سلیمانی پروژه‌های تأثیرگذار شهر هست که سرعت اجرایی آن افزایش قابل‌توجهی داشته و برای مردم نیز ملموس است و تلاش بر این است که با کاهش زمان اجرا بتوانیم آن را زودتر از موعد مقرر به مردم برسانیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.