تحویل فازهای جدید از سوی شهرداری پردیس نیازمند انجام مقدمات لازم است
تحویل فازهای جدید از سوی شهرداری پردیس نیازمند انجام مقدمات لازم است
رضا کارخانه گفت:تحویل فازهای جدید از سوی شهرداری پردیس امری بدیهی است اما این مهم نیازمند انجام مقدمات لازم، اجرای تعهدات از سوی نهادهای ذی‌ربط و تدوین برنامه ای زمان‌بندی شده‌ است.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری پردیس رضا کارخانه شهردار پردیس طی نشست تحویل فازهای جدید که با حضور مدیران شرکت عمران و مسئولان واحدهای مختلف شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: هرکدام از فازهای جدید پردیس را باید شهری مجزا، پرجمعیت و نیازمند خدمات تلقی کرد و به زودی شاهد ظهور کلانشهری بزرگ در جوار پایتخت خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای تحویل فازهای جدید همه دستگاه‌های خدمات‌رسان شهر، شهرستان و استان باید پای کار باشند.

به گفته این مقام مسئول، تحویل فازهای جدید از سوی شهرداری پردیس امری بدیهی است اما این مهم نیازمند انجام مقدمات لازم، اجرای تعهدات از سوی نهادهای ذی‌ربط و تدوین برنامه ای زمان‌بندی شده‌ است.

کارخانه تصریح کرد: توان مالی و بضاعت نیروی انسانی و تجهیزات امروز شهرداری اجازه نمی‌دهد که فازهای جدید با حجم عظیمی از مشکلات و معضلات مختلف تحویل شهرداری شود.

شهردار پردیس پیشنهاد کرد طی دو هفته آینده کمیته تخصصی با حضور کارشناسان شهرداری پردیس و شرکت عمران تشکیل و مباحث بین طرفین در حوزه های مختلف نهایی شود تا در نشست های مشترک آتی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم گیری شود.