تاخیر در اتمام پروژه‌ها شهر بوشهر غیرقابل قبول است
تاخیر در اتمام پروژه‌ها شهر بوشهر غیرقابل قبول است
شهردار بندر بوشهر گفت: تاخیر و کوتاهی در اتمام به‌موقع و تحویل پروژه‌ها این شهر به هیچ‌عنوان قابل قبول نیست.

به گزارش آرمانشهر حسین حیدری صبح امروز در نشست با حوزه عمرانی شهرداری بوشهر با بیان اینکه همدلی و همراهی کلیه بخش‌های شهرداری برای ایجاد عمران و آبادانی شهر امری ضروری است، افزود: بودجه شهرداری این بندر امسال افزایش حدود ۲برابری داشته و این مهم، وظیفه همکاران شهرداری به‌ویژه حوزه عمرانی را دوچندان می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه در سال جاری تاخیر و کوتاهی در اتمام به‌موقع و تحویل پروژه‌ها به هیچ‌عنوان قابل قبول نیست، ادامه داد: کاری که در حوزه عمرانی صورت می‌گیرد به‌عنوان پیشانی شهر محسوب می‌شود و این حوزه پیشقراول عرصه خدمتگزاری به مردم است، بنابراین در سال جاری همه امور باید به بهترین نحو انجام شود.

شهردار بوشهر با اشاره به اینکه مشکلات و موانع به‌زودی مرتفع خواهند شد، افزود: افزایش سرانه آموزش، ارتقای سخت‌افزار و نرم‌افزارهای این حوزه، ایجاد دفتر فنی، استفاده از مشاوران خبره و… باید سریعا در دستور کار قرار گیرد.

حیدری با بیان اینکه تعداد پروژه‌های امسال نسبت به پارسال افزایش قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: با افزایش پروژه‌ها نباید کیفیت کار فدای کمیت آن شود و انتظار داریم به‌سرعت و با نهایت دقت پروژه‌ها آماده بهره‌برداری و خدمت‌رسانی به مردم شوند.

وی اولویت سال ۱۴۰۱ شهرداری بندر بوشهر را هوشمندسازی سیستم اداری و کاهش اتلاف وقت و هزینه عنوان کرد و افزود: ما نیامدیم که حکومت کنیم، هدف ما خدمت به مردم است؛ بنابراین به دور از غرور و تکبر باید نقاط ضعفمان را به قوت تبدیل کنیم و حرکت انقلابی و جهادی را در عمل و نه در شعار در دستور کار قرار دهیم.