بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کرج تصویب  شد
بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کرج تصویب  شد
مصطفی سعیدی سیرائی روز سه‌شنبه سوم اسفند در چهلمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار کرد: کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج در ۲۶ جلسه نسبت به بررسی و تصویب بودجه شهرداری ۱۴۰۱ شهرداری کرج اقدام کرد که این تلاش جای قدردانی دارد

به گزارش آرمانشهر وی با اشاره به اینکه برای سال آینده شهرداری در نهایت شش هزار و ۱۰۱ میلیارد تومان مصوب شده، ادامه داد: طی حدود یک ماه گذشته، اعضای کمیسیون تلفیق حتی در روزهای تعطیل هم نسبت به برگزاری جلسه اقدام کردند تا بودجه‌ای واقعی برای سال آینده به تصویب برسد.

وی افزود: زمانی که برای تصویب بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ شهرداری گذاشته شده مسبوق به سابقه نبوده که این امر نوید بخش اتفافات خوبی در شهر خواهد بود.

این مسئول تاکید کرد: شهرداری خود را ملزم به پیگیری جهت تحقق بودجه مصوب می‌داند و برنامه ریزی‌ها انجام شده تا این بودجه با اولویت مناطق کم برخوردار هزینه شود.

شهردار کرج با بیان اینکه از طرف مجموعه شهرداری بر خود واجب می‌دانم از تلاش اعضای شورا برای تصویب بودجه سال آینده قدردانی کنم، گفت: با تصویب این بودجه بدون شک سال آینده شاهد تحولات مثبتی در بخش‌های مختلف عمرانی، اجتماع، فرهنگی و … شهر خواهیم بود.

سعیدی سیرائی در ادامه با اشاره به تنظیم چندین لایحه برای ارائه در کمیسیون فرهنگی توضیح داد: برای ارائه این لوایح منتظر اصلاح آیین نامه‌های مرتبط هستیم.

شهردار کرج اضافه کرد: بنا شده همه پرداختی‌های امسال شهرداری به موسسات فرهنگی و مذهبی، NGOها، ثمن‌ها و… مشخص شود و کم کم به سمت نظام مند کردن این پرداختی‌ها پیش برویم.

وی تاکید: بر اساس آیین نامه می‌توان بر اساس کیفیت و کمیت خدمات موسسات و مجموعه‌های مذکور، میزان پرداختی‌های آینده مشخص شود.